چهارشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
»   مدیران برتر  »   شرکت تجهیزات فست فود
۱۰ آذر ۱۳۹۸ , ساعت ۱۳:۱۴

شرکت تجهیزات فست فود

 شرکت تجهیزات فست فود ربو فود با ساخت و تولید وسایل فست فود با کیفیت و مدرن گامی بلند و موثر در این حوزه برداشته است.

با در نظر گرفتن این نکته که تجهیزات آشپزخانه که در رستوران های فست فود بکار برده می شوند جزء سرمایه ی آن رستوران محسوب می شوند و همچنین در کیفیت غذای پخته شده بسیار تاثیر گذار می باشد باید توجه نمود که در ساخت تمامی دستگاه ها نکات فنی و ایمنی رعایت شود ؛ شرکت تجهیزات فست فود ربو فود به دلیل مشتری مداری و داشتن صداقت با آنها تمامی تلاش خود را بکار گرفته تا دستگاه های تولید ی خود را با رعایت تمامی  نکات ایمنی و بهداشتی تولید و در بازارعرضه نماید.

نکته ی مهم این است که شرکت تجهیزات فست فود ربو فود قبل از فروش تجهیزات ابتدا به عنوان مشاور تمامی نقاط ضعف و قدرت پروژه را توسط کارشناسان مربوطه  بررسی می نماید و تمام نکات را به مشتریان اعلام می کند.

نکته ی بسیار مهم شرکت تجهیزات فست فود ربوفود تجهیزات را متناسب با منوی غذایی که مشتری قصد دارد در رستوران خود ارائه دهد نصب و راه اندازی می کند.

با در نظر گرفتن ورود مهندسین طراح و همچنین کارشناسان علم تغذیه به چرخه ی صنعت تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و همچنین رعایت استانداردهای ایمنی در تمامی زمینه های کنترل  کیفی و موازین بهداشت محیط ، فضای آشپزخانه و پخت و پز رستوران ها تغییر و تحول عظیمی پیدا کرده است و این تغییرات نکات مثبتی را در راستای خدمات رسانی بهتر به مشتریان و مصرف کنندگان ایجاد گردیده است.

در ادامه ی این مطلب توضیح کاملی از نحوه ی خرید تجهیزات فست فود و نحوه ی دریافت مشاوره از کارشناسان مجموعه ی تجهیزات فست فود ربو فود را بیان می کنیم.

خرید تجهیزات فست فود

قبل از اینکه بخواهید خرید خود را ثبت نمایید حتما برندهای مختلف را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید و به چند نکته در هنگام خرید تجهیزات فست فود توجه نمایید :

 • بررسی سابقه ی شرکت و برندی که قصد خرید از آن را دارید.
 • بررسی کالا و گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات
 • کارایی دستگاه ها و تجهیزات

هنگام خرید تجهیزات حتما توجه کنید که سابقه ی شرکت مورد نظر به چه صورت می باشد و تا کنون عملکرد شرکت به چه صورت بوده است.

حتما توجه کنید که تجهیزات مورد نظر حتما دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد تا در صورت بروز مشکل در ابتدا کار دچار ضرر و زیان بالایی نشوید و بتوانید از خدمات شرکت مورد نظر استفاده نمایید.

حتما توجه کنید کارایی دستگاه ها به چه صورت است و از کارشناس مربوطه درخواست کنید تا ویژگی های دستگاه را به طور کامل برای شما شرح دهد.

شما می توانید تمام تجهیزات رستوران فست فود خود را با توجه به نیازتان از شرکت تجهیزات فست فود ربو فود خریداری کنید.

شرکت تجهیزات فست فود ربو فود حدود یک ده است که فعالیت خود را در زمینه ی تولید دستگاه های فست فود آغاز نموده و در حال حاضر اولین تولید کننده ی تجهیزات فست فود رباتیک در ایران است. این مجموعه با همکاری گروهی از مهندسان صنعت توانسته دستگاه هایی را در ایران تولید کند که در مقایسه با برندهای خارجی از کمیت و کیفیت بهتری برخوردار باشد.

دستگاه های تولید شده توسط این مجموعه دارای یکسال گارانتی و همچنین پنج سال خدمات پس از فروش می باشد.

شما می توانید تجهیزات شرکت تجهیزات فست فود ربو فود را با نمونه های خارجی آن مقایسه کنید و خریدی مطمئن انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مجموعه ی تجهیزات فست فود ربو فود تماس بگیرد واطلاعات لازم در خصوص نحوه ی خرید تجهیزات فست فود را بدست آورید.

مشاوره راه اندازی فست فود

یکی از مهمترین خدماتی که شرکت تجهیزات فست فود ربو فود به مشتریان خود ارائه می دهد ، مشاوره راه اندازی فست فود می باشد که این عمل توسط کارشناسان مجرب و با سابقه انجام می شود.

در جلسات مشاوره کارشناسان به بررسی کاملی از برآورد هزینه های راه اندازی فست فود می پردازند و توضیحات کاملی از ابتدای شروع کار و گام برداشتن در این راستا به مشتریان اعلام می دارند.

مشتری با توجه به سرمایه ای که در دست دارد گام های بعدی برای راه اندازی فست فود را بر میدارد.

در حالت کلی فست فود کسب و کاری مدرن است که قابل مقایسه با رستوران های سنتی نیست و نمی توان به روش سنت آن را اداره کرد.

مارکتینگ، برندینگ، کنترل کیفیت و مدیریت سیستماتیک نیازمند برنامه ای دقیق است که این برنامه و استراتژی توسط کارشناسان با تجربه تعیین می گردد.

مراحل راه اندازی فست فود در نگاهی کوتاه :

 • تعیین استراتژی کسب و کار:قبل از هرکاری باید استراتژی را تعیین کرد در غیر این صورت راه اندازی فست فود ریسک بالایی دارد.
 • داشتن سرمایه ی کافی برای خریداری تجهیزات و دیگر مسائل مالی
 • انتخاب محل راه اندازی فست فود:باید با توجه به استراتژی تعیین شده توسط کارشناسان ، زیر نظر کارشناسان محل مناسبی را برای راه اندازی فست فود انتخاب کرد.
 • چیدمان داخلی فست فود:یکی از نکات مهم که موجب موفقیت رستوران فست فود می شود  ؛ چیدمان داخلی مناسب برای فست فود می باشد.
 • وسایل فست فود:اگر تجهیزات فست فود را بدون نظر کاشناسان خریداری شود حتما ضرر و زیان در پی خواهد داشت.
 • انجام کارهای قانونی:این کسب و کارهم مثل بسیاری از کسب و کار های دیگر نیازمند طی کردن چندین مرحله ی قانونی می باشد پس حتما کارهای خود را زیر نظر کارشناسان انجام دهید؛ تا دچار مشکل نشود.
 • افتتاح فست فود:بعد از گذراندن مراحل فوق نوبت به راه اندازی و شروع فعالیت فست فود می شود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از مشاوره ی رایگان کارشناسان مربوطه شرکت تجهیزات فست فود ربو فود با این مجموعه تماس بگیرید  و یا با مراجعه ی حضوری به مجموعه از راهنمایی های مشاورین مجموعه بهرمند شوید.

 

 

 

 

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

موسسه علمی و تحقیقاتی تزایران با 6 سال سابقه ی موفق به همت تیمی از نخبگان دانشگاه تهران، شریف و امیرکبیر و علم و صنعت ایران در راستای ارائه ی خدمات آموزشی، پژوهشی، مشاوره ای و مهاجرتی فعالیت میکند. هدف اصلی...
مجموعه محاسب پرداز حکمت با سابقه ای افزون بر ۲۵ سال تجربه و کسب عنوان نمایندگی منتخب از شرکت طرفه نگار (نرم افزار مالی و حسابداری هلو) در طی ۳ سال اخیر، در زمینه IT، فروش و پشتیبانی نرم افزارهای...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
 • نظر سنجی

  چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

  مشاهده نتایج

  Loading ... Loading ...
 • آخرین خبرها