دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی, برندگان مناقصات  »   شرکت مهندسی دوحه برنده مناقصه قطر
۲۷ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۴۷

شرکت مهندسی دوحه برنده مناقصه قطر

شرکت مهندسی دوحه برنده مناقصه ساخت تشکیلات فرآوری و انبار غذا در نزدیکی بندر حمد قطر شد و مهلتی ۲۶ ماهه برای ساخت این پروژه به این شرکت داده شد.

به نقل از بلومبرگ انگلیسی، قطر ۱.۶ میلیارد ریال قطری (معادل ۴۳۱ میلیون دلار) برای ساخت تشکیلات فرآوری و انبار غذا در نزدیکی بندر حمد در طول حدود ۲ سال هزینه خواهد کرد که این بیش از تامین نیاز محلی برای شکر، برنج و روغن خوراکی را فراهم خواهد آورد.

جاسم بن سیف السولیتی، وزیر حمل‌ونقل و ارتباطات قطر گفت که شرکت مهندسی الجابر از دوحه برنده این قرارداد شده و ۲۶ ماه برای طراحی و ساخت این پروژه امنیت غذایی ملی فرصت خواهد داشت. سال گذشته قبل از این‌که بایکوت تجاری علیه قطر به رهبری عربستان آغاز شود، قطر از شرکت‌ها برای ارائه پیشنهاد مزایده این پروژه دعوت کرده بود.

السولیتی گفت: این اولین باریست که این کالاها در قطر فرآوری می‌شود. او گفت که در سال آینده به دنبال عاملی برای مدیریت این پروژه خواهند گشت.

جمیل القطامی، مدیر اجرای پروژه در پروژه نیوپورت در حدو ۳۰ کیلومتری جنوب دوحه گفت: این پروژه دارای ظرفیت تولید هفتگی ۳۰۰ تن شکر خام، ۶۰۰ تن برنج و ۲۰۰ تن روغن خوراکی است. تشکیلات ذخیره‌سازی غذا آن‌قدر هست که بتواند غذای کافی برای بیش از ۲ سال را در خود نگه دارد.

پایان خبر- س ز

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , برندگان مناقصات

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب