دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   خشکشویی آنلاین در تلفن همراه شما
۸ آذر ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۴۸

خشکشویی آنلاین در تلفن همراه شما

هنوز هستند کسانی که لباسهایشان را بغل کنند و ببرند خشکشویی؟!! بعد با کلی دردسر برند بگیرند بیارند خانه ، تازه مراقب باشند  چروک نشه،آن هم  بعد از کلی چانه زدن با مغازه دار که به شما بگوید خیلی لباستون کثیف بود و کلی منت سر شما بزاره، تازه با چوب لباسی خیلی معمولی و هر ٢ تا لباس روی یه چوب و کاور بزارن !!

هنوز کسی هست تو صف بانک وایسه تا قبض پرداخت کنه؟!!
هنوز کسی آژانس میگیره؟!!
هنوز کسی واسه خرید یه بلیط هواپیما کل شهرو با ماشین دور میزنه تا یه بلیط ارزون پیدا کنه؟!!
جدیدن یه سری پمپ بنزینم نمیرن، پمپ بنزینو میارن دم خونشون !!
کارواش ها هم همینطوری شدن !!
زندگی ها سبک جدیدی به خودش گرفته.

دیگه نیازی نیست به خشکشویی برید، خشکشویی را بیارید به خانه هایتان.

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد لباس هایتان را خودتان شستید یا به خشکشویی دادید ولی لباستان خراب شده است. به این دلیل است که لباس شما حتی کمی هم پشم یا ابرشیم یا مواد حساس دیگر داشته ، که امکان شست و شو با اب نبوده است.

حال ، بردن لباس ها به خشکشویی در این ترافیک سنگین ، وقت گیر است. اما تیم فنی واش لین از پس سختی ها برآمدند و به بنیان گذاری «خشکشویی آنلاین واش لین در تهران» با بهره‌گیری از مجهزترین و مدرن‌ترین دستگاه ها و مواد خشکشویی دست یازیدند تا بتوان نیاز مردم تهران را برطرف سازد.

خشکشویی آنلاین واش لین در تهران با مجهزترین دستگاه های خشکشویی با مواد شستشوی آلمانی بالاترین کیفیت را به مشتریان ارائه میدهد.

مهمترین وجه تمایز خشکشویی آنلاین واش لین نحوه شستشو می باشد، شستشو بدون آب، و با دستگاه های کاملا خارجی با بالاترین کیفیت انجام می شود.توصیه میشود کت، شلوار، پالتو و پارچه های پشمی ، ابریشمی و حساس را اصلا با اب شستشو نکنید.

 واش لین در روز و ساعتی که شما مشخص کرده اید به درب منزل و یا محل کار شما می آیند و البسه و سایر شسته و آماده را تحویل شما می دهند. شما می توانید هزینه را بصورت نقدی ، توسط دستگاه POS و یا آنلاین  در اپلیکیشن واش لین پرداخت نمایید.

 راه های سفارش از طریق

 ١.از طریق اپلیکیشن واش لین از کافه بازار

  1. دانلود اپلیکیشن خشکشویی آنلاین واش لین از سیب اپ

  2. ربات تلگرام واش لین @washlinbot

  3. وب سایت واش لین www.washlin.com

لیست کامل تعرفه خدمات را میتوانید در اپلیکیشن خشکشویی آنلاین واش لین یا سایت واش لین مشاهده کنید. washlin.com

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

محمدتقی زاجکانی ها گفت: از ۴۲ روستای فاقد راه آسفالته، ۳۶ روستا در شهرستان قزوین از جمله ۱۴ روستا در بخش رودبار الموت غربی و ۱۲ روستا نیز در بخش طارم سفلی قرار دارند.  از سوی معاونت برنامه ریزی و امور زیربنایی معاونت...
به نقل از ایرنا، نشست کمیسیون فراخوان عمومی واگذاری حق بهره برداری از ۳۸ بنای تاریخی و فرهنگی، با حضور اعضای رسمی کمیسیون مزایده، نماینده بازرسی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مدیران صندوق توسعه و احیاء برگزار شد...

مطالب مرتبط با برچسب