جمعه, ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری افتتاح شد
۳ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۰۱

ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری افتتاح شد

۵۰ استارت آپ ایرانی و ۱۶ استارت آپ ایرانیان خارج از کشور در ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری حضور دارند.

به نقل از مهر، مجید نجفیان دبیر اجرایی ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری اینوتکس ۲۰۱۷ در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این نمایشگاه ۵۰ استارت آپ ایرانی و ۱۶ استارت آپ ایرانیان خارج از کشور حضور دارند.

وی با بیان اینکه قرار است نشست شبکه سازی نوآوری از فردا در نمایشگاه اینوتکس آغاز شود، گفت: این نشست دو روزه در ۶ پنل تخصصی  با حضور متخصصان و صاحب نظران ایرانی و خارجی برگزار می شود که آخرین موضوعات روز های تک در آن مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

به گفته نجفیان این نشست با همکاری موسسه فناوری تکنولوژی اتریش (AIT) و کشورهای دیگر همچون آلمان برپا خواهد شد.

وی اظهار داشت: در این نمایشگاه ۴۵ طرح نوآورانه که طرح کسب و کار آنها تهیه شده و آماده سرمایه گذاری هستند در نمایشگاه حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در این نمایشگاه ۱۵ طرح آماده ورود به بازار حضور یافته اند که می توان گفت: در مجموع ۶۰ طرح آماده سرمایه گذاری در نمایشگاه عرضه شده است.

نجفیان با تاکید بر اینکه اولین بار است اکوسیستم نوآوری یکجا و در یک نمایشگاه عرضه شده است، اظهار داشت: همچنین ۱۲ شتاب دهنده نوآوری به همراه استارت آپ هایشان در این نمایشگاه حضور دارند. از سوی دیگر در این نمایشگاه ۲۰ شرکت از ۹ کشور دنیا و ۴۵ کشور بالغ ایرانی محصولات خود را به نمایش گذاشته اند.

دبیر اجرایی ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری اینوتکس ۲۰۱۷ تاکید کرد: همچنین فستیوال تجهیزات پزشکی فردا در حاشیه این نمایشگاه برگزار می شود.

به گفته وی، از دیگر برنامه جانبی ششمین نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۷ نوآوردگاه فناوری های همگرا است که با حضور ۸ تیم از جوانان در طی چهار روز برگزار می شود. ایده آنها در نهایت به یک طرح تبدیل شود؛ از این رو به استارت آپ ها و شتاب دهنده ها بتوانند برای توسعه این طرح ها وارد میدان شود.

وی تاکید کرد: همچنین لیزینگ محصولات دانش بنیان که با همکاری فن بازار ملی ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی است خدماتی به شرکت های دانش بنیان ارائه می دهند.

وی با تاکید بر اینکه در آخرین روز و اختتامیه نمایشگاه اینوتکس برترین ها را معرفی می کنیم، گفت: برترین شرکت خارجی، ایرانی و استارت آپ در روز اختتامیه معرفی خواهند شد همچنین سه محصول نیز در روز اختتامیه رونمایی می شود.

به گزارش مهر، ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری و جشنواره برترین شرکت های نوآور از امروز دوم خرداد ماه تا پنجم خرداد ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران دایر است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از ایسنا، باشگاه پرسپولیس که در سال‌های اخیر با بحران‌های مالی بزرگی دست و پنجه نرم کرده و حالا هم با وجود قهرمانی‌های متعدد در لیگ و نایب‌قهرمانی در آسیا با پول‌های قرضی اداره می‌شود، از نظر دارایی‌های...
به نقل از ایسنا، فدراسیون فوتبال روزهای سیاهی را در سال ۹۹ سپری کرد اما پایان این همه تاریکی، با برگزاری انتخابات همراه بود تا اهالی فوتبال به آینده و سروسامان گرفتن این وضعیت امیدوار باشند. شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها