یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی, صنعت و معدن, مدیران برتر  »   شفاف سازی عملکرد شهرداری بندر گناوه
۱۷ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۹:۰۰

نایب رئیس شورای اسلامی شهر گناوه :

شفاف سازی عملکرد شهرداری بندر گناوه

خسرو حسینی گفت: شورا هیچ اطلاعی در مورد واگذاری‌ها و مزایده‌ها در کمپ گردشگری خلیج‌فارس و برخی دیگر پروژه های اجرایی شهرداری نداشته و برخی از آنها بدون مصوبه اجرا شده است.

خسرو حسینی  گفت: شورا هیچ اطلاعی در مورد واگذاری‌ها و مزایده‌ها در کمپ گردشگری خلیج‌فارس و برخی دیگر پروژه های اجرایی شهرداری  نداشته و برخی از آنها بدون مصوبه اجرا شده است.

 یکی از سئوالاتی که افکار عمومی از ما می‌پرسیدند نحوه واگذاری‌ها در کمپینگ خلیج‌فارس بود و ما نمی‌دانستیم چه جواب بدهیم.

 به رغم اینکه  یکی از مطرح‌کنندگان شهردار کنونی برای انتخاب ایشان در مدیریت شهری شهرداری بودم،  اما از برخورد و رفتار ایشان در قبال شهروندان گله مندیم زیرا  هر موقع به شهرداری مراجعه می‌کنند، حضور ندارد.

شهروندان از رفتار نامناسب شهردار گلایه داشته‌اند و در این زمینه حتی  شهروندانی ازجمله خانواده شهدا که مصوبه شورا را داشتند، نامه آنها را پاره کرده است.

ما منکر کارهای عمرانی شهردار نیستیم، اما هرگونه کارعمرانی و اقدامی قرار است توسط شهرداری در سطح شهر صورت گیرد باید مصوبه داشته باشد به شورا  پاسخ دهد تا به افکار عمومی جواب دهیم.

یکی از سئوالات مهم  که شهروندان از شورا دارند ، درباره نحوه ه واگذاری کمپینگ گردشگری در خیابان ساحلی بود که ما  اطلاعی نداشتیم و در این زمینه شهردار را دعوت کرده بودیم تا پاسخ دهد اما حضور نیافت.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی  , صنعت و معدن  , مدیران برتر

حسین موسوی ،در حاشیه افتتاح و واگذاری مرکز طب کار به شبکه بهداشت و درمان به خبرنگاران گفت: این مرکز با صرف اعتباری در حدود ۷۵۰ میلیون تومان ساخته و به عنوان اولین مرکز طب کار در سطح شهر خدمات...
به نقل از ایرنا، رمان «هری‌پاتر و سنگ جادو»یکی از ۵۰۰ نسخه از چاپ اول نخستین جلد از مجموعه فانتزی هری پاتر است که در سال ۱۹۹۷ میلادی منتشر شد. گذر ۳۰۰ نسخه از این ۵۰۰ کتاب به کتابخانه‌ها افتاد و بسیاری از...

مطالب مرتبط با برچسب