پنجشنبه, ۰۹ تیر ۱۴۰۱
»   امور زیربنایی  »   شهردار گرگان «حسین صادقلو» از سمتش برکنار شد
21 آذر 1395 , ساعت 10:59

با رای اکثریت شورای اسلامی شهر گرگان

شهردار گرگان «حسین صادقلو» از سمتش برکنار شد

سیصد و سی و سومین جلسه علنی شورای شهر مرکز استان گلستان در حالی برگزار شد که با رأی هشت نفر از ۱۳ عضو شورای شهر، شهردار گرگان «حسین صادقلو» از سمتش برکنار شد.

این جلسه شامگاه شنبه با حضور و امضای ۱۳ عضو تشکیل شد  که در ابتدا سید محمد قدس مفیدی رئیس شورای شهر گرگان به نامه رسیده از ریاست کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی به استناد مصوبه هیات وزیران مبنی بر بکارنگرفتن افراد بازنشسته در دستگاه‌های اجرایی اشاره کرد و گفت: براساس این نامه و نیز جوابیه ریاست دیوان محاسبات گلستان، شهردار گرگان نمی تواند به کار خود ادامه دهد. این امر سبب بروز اختلاف بین برخی از اعضای شورای شهر شد. به همین دلیل، فائزه عبداللهی و حسین ربیعی از اعضای شورای شهر و برخی دیگر از کارکنان شهرداری جلسه را ترک کردند.رئیس شورای شهر گرگان بابیان اینکه فیلم جلسه موجود است و تعداد دقیق اعضا که قصد ترک جلسه را داشتند با بازنگری فیلم قابل‌پیگیری است.
در ادامه نیز سه نفر دیگر از اعضای شورا در حال ترک جلسه بودند که رأی گیری انجام شد و دیگر اعضای حاضر در جلسه که ۸ نفر بودند با اکثریت آرا، رای به برکناری شهردار گرگان دادند.

همچنین، سبطی، نورا، قدس مفیدی، فدوی، کلاتی، پزشکپور، کبیر و پایین محلی اعضایی بودند که رأی به برکناری شهردار گرگان صادر کردند.

طبق این گزارش، شهردار گرگان در حال حاضر همراه هیأت اقتصادی استان گلستان در راستای رایزنی اقتصادی به همراه مسئولان استانی در کشور قزاقستان حضور دارد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

محدودیت ذخایر انرژی‌های هیدروکربنی و کاهش احتمالی اقبال جهانی به آن، کشورهای حاشیه خلیج‌فارس را به فکر ایجاد تنوع در سبد انرژی انداخته است. همزمان با روند جهانی استقبال از انرژی‌های تجدیدپذیر این کشورها نیز برای قطع وابستگی به درآمدهای...
شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در نظر دارد تعدادی اقلام ضایعاتی خود را در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان و تبریز، از طریق مزایدۀ عمومی به فروش برساند. شرکت ایرانسل از متقاضیان دعوت می‌شود از تاریخ ۷ تا ۱۳ تیر ۱۴۰۱، با...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها