سه شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   شکایت فدراسیون ژیمناستیک ایران به فدراسیون جهانی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۳۷

شکایت فدراسیون ژیمناستیک ایران به فدراسیون جهانی

فدراسیون ژیمناستیک ایران با هماهنگی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان در خصوص قضاوت ناعادلانه در بازی‌های کشورهای اسلامی به فدراسیون جهانی ژیمناستیک شکایت می‌کند.

به نقل از مهر، در پی برگزاری مسابقات کشورهای اسلامی در کشور باکو و قضاوت ناعادلانه داوران، با هماهنگی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان ، فدراسیون ژیمناستیک ایران به فدراسیون جهانی ژیمناستیک شکایت می‌کند.

سید محمد شروین اسبقیان، سرپرست فدراسیون ژیمناستیک در واکنش به ناداوری‌های فینال مسابقات ژیمناستیک هنری کشورهای اسلامی ، به ویژه در وسیله خرک حلقه و دارحلقه که منجر به ضایع شدن حق مسلم دو ورزشکار تیم ملی کشورمان یعنی سعید رضا کیخا و هادی خناری نژاد شد، گفت : حتما به فدراسیون جهانی ژیمناستیک شکایت و این موضوع را پیگیری می کنیم.

اسبقیان در ادامه گفت: متاسفیم از مجریان برگزاری مسابقات کشورهای اسلامی که بازی هایی تحت عنوان همبستگی کشورهای اسلامی را برگزار می‌کنند اما اینگونه حق مسلم دو ورزشکار مسلمان شرکت کننده را با داوری ناعادلانه، زیر پا گذاشته و پایمال می‌کنند.

سرپرست فدراسیون ژیمناستیک تاکید کرد: هرچند از نظر فدراسیون ملی ایران ، جایگاه دو قهرمان ارزشمند، تیم ملی و کادر فنی ، جایگاه والایی می باشد اما ما این ظلم تاریخی را در کلکسیون بازی های کشورهای اسلامی در باکو فراموش نخواهیم کرد و از آن همواره به عنوان نقطه ضعف و ظلم تاریخی این دوره یاد خواهیم کرد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها