یکشنبه, ۰۸ خرداد ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   شکایت فدراسیون ژیمناستیک ایران به فدراسیون جهانی
26 اردیبهشت 1396 , ساعت 10:37

شکایت فدراسیون ژیمناستیک ایران به فدراسیون جهانی

فدراسیون ژیمناستیک ایران با هماهنگی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان در خصوص قضاوت ناعادلانه در بازی‌های کشورهای اسلامی به فدراسیون جهانی ژیمناستیک شکایت می‌کند.

به نقل از مهر، در پی برگزاری مسابقات کشورهای اسلامی در کشور باکو و قضاوت ناعادلانه داوران، با هماهنگی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان ، فدراسیون ژیمناستیک ایران به فدراسیون جهانی ژیمناستیک شکایت می‌کند.

سید محمد شروین اسبقیان، سرپرست فدراسیون ژیمناستیک در واکنش به ناداوری‌های فینال مسابقات ژیمناستیک هنری کشورهای اسلامی ، به ویژه در وسیله خرک حلقه و دارحلقه که منجر به ضایع شدن حق مسلم دو ورزشکار تیم ملی کشورمان یعنی سعید رضا کیخا و هادی خناری نژاد شد، گفت : حتما به فدراسیون جهانی ژیمناستیک شکایت و این موضوع را پیگیری می کنیم.

اسبقیان در ادامه گفت: متاسفیم از مجریان برگزاری مسابقات کشورهای اسلامی که بازی هایی تحت عنوان همبستگی کشورهای اسلامی را برگزار می‌کنند اما اینگونه حق مسلم دو ورزشکار مسلمان شرکت کننده را با داوری ناعادلانه، زیر پا گذاشته و پایمال می‌کنند.

سرپرست فدراسیون ژیمناستیک تاکید کرد: هرچند از نظر فدراسیون ملی ایران ، جایگاه دو قهرمان ارزشمند، تیم ملی و کادر فنی ، جایگاه والایی می باشد اما ما این ظلم تاریخی را در کلکسیون بازی های کشورهای اسلامی در باکو فراموش نخواهیم کرد و از آن همواره به عنوان نقطه ضعف و ظلم تاریخی این دوره یاد خواهیم کرد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها