شنبه, ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی  »   صدور مجوز برگزاری مناقصه پروژه آسفالت خیابان آتش نشانی شماره ۲ بندر گناوه
۲۳ دی ۱۴۰۰ , ساعت ۲۲:۴۹

رئیس شورای اسلامی شهر گناوه گفت

صدور مجوز برگزاری مناقصه پروژه آسفالت خیابان آتش نشانی شماره ۲ بندر گناوه

وی بیان کرد: در این جلسه همچنین صدور مجوز برگزاری مناقصه پروژه آسفالت خیابان آتش نشانی شماره ۲، حدفاصل خیابان شهید بحردستانی تا جاده کمربندی، اجرای آسفالت خیابان مسجد باقری تا کمربندی، مجوز برگزاری مناقصه پروژه خیابان شهید بحر دستانی فاز یک حدفاصل خیابان فضیلت تا آفرینش و خیابان شهید بحردستانی فاز ۳ حدفاصل خیابان ابوسعید تا خیابان رئیسعلی دلواری گناوه به تصویب رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر گناوه گفت: این شورا ، تعرفه‌های ساختمانی و مال الاجاره‌های شهرداری را برای سال ۱۴۰۱ به گونه‌ای مصوب کرده است که در کنار حفظ درآمد شهرداری، فشار مالی بر مستاجران این واحدها وارد نشود. هادی عرب‌زاده

به رسانه ها اعلام کرد: در  سی و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر گناوه با دعوت از مسئول درآمد شهرداری، پس از بررسی و بیان نظرات و رفع ایراد و اشکالات برخی از پیشنهادهای شهرداری، تعرفه‌های سال ۱۴۰۱ مال الاجاره شهرداری گناوه و عوارض ساختمانی تعیین و تکلیف و  به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر رسید.

وی اظهار کرد: در این جلسه مسئول درآمد شهرداری گناوه پیشنهادهای شهرداری در زمینه تعیین تعرفه‌ها و لایحه‌های عوارض ساختمانی و مال الاجاره ها برای سال ۱۴۰۱ را تشریح کرد و به سئوالات اعضا شورای اسلامی شهر در این زمینه پاسخ داد.

رئیس شورای اسلامی شهر گناوه گفت: باتوجه به اینکه تعرفه‌های ساختمانی و مال الاجاره های شهرداری گناوه طی دو سال به دلیل شیوع کرونا و به منظور رعایت حال مردم و مستاجران تغییر چندانی نیافته بود، در سال آینده بخاطر  وضعیت اقتصادی و مشکلات موجود افزایش چشمگیری نیافته و رعایت حال مستاجران در تعیین میزان آن اعمال شده است.

وی بیان کرد: در این جلسه همچنین صدور مجوز برگزاری مناقصه پروژه آسفالت خیابان آتش نشانی شماره ۲، حدفاصل خیابان شهید بحردستانی تا جاده کمربندی، اجرای آسفالت خیابان مسجد باقری تا کمربندی، مجوز برگزاری مناقصه پروژه خیابان شهید بحر دستانی فاز یک  حدفاصل خیابان فضیلت تا آفرینش و خیابان شهید بحردستانی فاز ۳ حدفاصل خیابان ابوسعید تا خیابان رئیسعلی دلواری گناوه به تصویب رسید.

عرب زاده گفت: در این جلسه نامه‌ها و درخواست‌های مردمی و انجمن‌های فرهنگی و ورزشی و اجتماعی رسیده به شورا بررسی و با جمع بندی نظرات اعضای شورا پاسخ آنها مصوب شد.

شورای اسلامی شهر گناوه دارای هفت عضو اصلی است.

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

قطعه‌ سازان کشور به‌عنوان بنگاه‌ های خصوصی فعال در این حوزه، طی دو تحریم بین‌ المللی، با وجود تمام مشکلاتی که بر سر راه تامین مواد اولیه و به موازات آن مبادلات پولی وجود داشت، تا به امروز خطوط تولیدی...
بحث عرضه املاک در بورس‌ کالا مجددا بر سر زبان‌ ها افتاده است؛ تا جایی که آخرین‌ بار شهردار تهران از عرضه املاک شهرداری در این بازار خبر داد. این در حالی بود که روزهای گذشته نیز برخی از مسوولان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها