یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
»   مدیران برتر  »   صدور ویزای یک‌ساله مالزی برای کارآفرینان و مدیران کسب و کارهای ایرانی
۲۰ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۴۱

صدور ویزای یک‌ساله مالزی برای کارآفرینان و مدیران کسب و کارهای ایرانی

داتو رستم یحیی (سفیر مالزی در ایران) که به تازگی مسئولیت سفارتخانه مالزی در تهران را بر عهده گرفته،در حاشیه نشست با فعالان صنعت گردشگری ایران تاکید کرد: به دلیل وجود ریشه‌های فرهنگی مشترک و همچنین روابط دوستانه میان دو کشور، ما آمادگی صدور ویزای یک‌ساله مالزی برای کارآفرینان و مدیران کسب و کارهای ایرانی را داریم.

وی همچنین گفت: با توجه به اینکه تاکنون در مورد اقامت غیرقانونی ایرانی‌ها در مالزی، مشکلی وجود نداشته، ما برای صدور ویزاهای بیش از ۱۴ روز هیچ مشکلی نداریم. فقط کافی است مسافران ایرانی با در دست داشتن بلیط برگشت خودشان به سفارت مالزی در تهران مراجعه کنند. ما در کمترین زمان ممکن، متناسب با تاریخ بلیط برگشت، ویزای مدت‌دار برای مسافران ایرانی صادر می‌کنیم.

یادآور می شود: رستم یحیی تا سال ۲۰۱۴ که مسئولیت سفارتخانه مالزی در عمان را برعهده داشت، رییس کمیته آ.سه.آن در مسقط نیز بود.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...
به نقل از ایلنا،هرچند  فروش دستگاه و زمین کارخانه با ورود دادستانی متوقف شده اما شواهد نشان می دهد  مدیران نرگس تلاشی برای تولید ندارند و تمام هم وغم‌شان برای پرداخت حقوق و بیمه کارگران با فروش زمین ها و...

مطالب مرتبط با برچسب