یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   صرفه جویی ۱۵میلیون دلاری ساخت شناورهای بزرگ در کشتی سازی خلیج فارس و به دنبال آن قراردادی جهت توسعه میدان گازی «فروزان» نیز در مناقصه برنده شدیم.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۴۹

رضاییان،مدیرعامل مجتمع ایزوایکو ،

صرفه جویی ۱۵میلیون دلاری ساخت شناورهای بزرگ در کشتی سازی خلیج فارس و به دنبال آن قراردادی جهت توسعه میدان گازی «فروزان» نیز در مناقصه برنده شدیم.

رضاییان گفت،قرارداد ۱۶۰ میلیون دلاری جهت ساخت نخستین ریگ حفاری داخلی نیز از دیگر پروژه‌هایی بوده که سال گذشته بین ایزوایکو و شرکت حفاری شمال به امضا رسید که در نوع خود کار بسیار بزرگ و با ارزشی هست و همین طور قراردادی جهت توسعه میدان گازی «فروزان» نیز در مناقصه برنده شدیم.

رضاییان گفت،در گروه طراحی، ساخت و تعمیر شناورهای متوسط تعمیر نیز یک ریگ حفاری را به شکل اورهال اساسی انجام دادیم و در شرایطی که کرونا حاکم بود توانستیم سر موعد مقرر تحویل دهیم.

رضاییان اصل ادامه داد: در بخش طراحی ساخت و تعمیرات سازه‌های ساحلی و فراساحلی نیز ۲ عدد سکوی نفتی میدان هندیجان ساخته و حمل، نصب و راه اندازی گردید و سکوهای میدان گازی هنگام نیز در حال ساخت هستند.

وی یادآورشد: قرارداد ۱۶۰ میلیون دلاری جهت ساخت نخستین ریگ حفاری داخلی نیز از دیگر پروژه‌هایی بوده که سال گذشته بین ایزوایکو و شرکت حفاری شمال به امضا رسید که در نوع خود کار بسیار بزرگ و با ارزشی هست و همین طور قراردادی جهت توسعه میدان گازی «فروزان» نیز در مناقصه برنده شدیم.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «سپیدار»: شرکت سپیدار سیستم آسیا در ارتباط با زمانبندی پرداخت سود سال منتهی به ۳۰اسفند ۱۳۹۹ اعلام کرد که سود همه سهامداران اعم از حقیقی و حقوقی(به جز سهامداران...
مجتبی آراسته گفت،پیگیری و ساماندهی زمین مشاغل مزاحم شهری کاشان و پیگیری زمین برای ایجاد شهرک صنایع غذایی کامو، تخصیص زمین به راهدارخانه برزک و کامو، شهرک صنعتی جوشقان قالی، فرماندهی نیروی انتظامی به مساحت ۹ هزار مترمربع و کلانتری راوند...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها