دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر  »   صنایع دستی پرسیس ؛ انتخاب مدیران با اصالت ایرانی
۲۴ آذر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۱:۵۴

صنایع دستی پرسیس ؛ انتخاب مدیران با اصالت ایرانی

سازمان ها در موقعیت های مختلف نیاز به ارائه هدایا به میهمانان ، همکاران ، مدیران یا سایر سازمان ها دارند . سازمان شما کوچک باشد یا بزرگ احتمالا در شرایط خرید هدیه قرار گرفته اید . هرچه هدیه ارزنده تر و مرغوب تر باشد ، شخصیت سازمانی شما بهتر و برجسته تر معرفی خواهد شد .

شما می‌توانید هدایای ویژه‌ای را برای مشتریان خود در مناسبت های مختلف در نظر بگیرید و ضمن تبریک این روز، نام شرکت و یا برند خود را بر روی آن هدایا چاپ کرده و باعث رونق هرچه بیشتر کسب و کار خود گردید.

متاسفانه برخی از مدیران سازمان ها ، هنگام انتخاب هدایای سازمانی ، کالاهای چینی و هندوستان را مدنظر قرار میدهند. این در حالی است که، علاوه بر بی اصالت بودن این کالاها ، زیبایی هنر دست را با قیمت پایین زیر سئوال می برد و به ماندگاری عمر هنر نیز ضربه می زنند.

استفاده از صنایع دستی با اصالت و  کاربردی یکی از بهترین گزینه ها برای هدایای سازمانی و تبلیغاتی است که علاوه بر حمایت از تولیدات هنری بومی، به مخاطب شما نشان میدهد که چقدر برای سازمان شما با اهمیت و ارزشمند است.

همچنین، انتخاب صنایع دستی ایرانی به مخاطب شما نشان می دهد به اصالت خود چقدر اهمیت میدهید و از نشانه های مدیران با اصالت ایرانی است. صنایع دستی پرسیس دریچه ای به گنجینه هنر ایران زمین است.

انتخاب هدایای مدیریتی از میان هدایای سازمانی که با محوریت صنایع دستی ساخته شده اند علاوه بر ارزش مادی، به علت ارزش معنوی بالا ، انتخاب مناسبی است، ست های نفیس اداری صنایع دستی پرسیس ، خاتمکاری ، تندیس های فیروزه کوب ، رومیزی های ترمه و قلمکار در کنار تابلوهای متنوع از این دسته هدایای ارزشمند مدیریتی هستند.

ست رومیزی مخصوص اتاق کار می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مشتریان شما بویژه آن‌هایی باشد که مالک شرکت هستند. این ست نفیس خاتمکاری شامل تمام مواردی می شود که یک مدیر روی میز کار خود به آن ها نیاز دارد. این ست در یک جعبه قرار می گیرد و به راحتی قابل حمل است. این ست اداری دارای مهر اصالت یونسکو و شناسنامه محصول معتبر است.

حال اگر به‌دنبال یک هدیه جدید و منحصر به‌فرد هستید، پیشنهاد ما برای شما خرید محصولات میناکاری برند پرسیس است. این محصولات در نگاه اول شبیه نمونه‌های فیروزه‌کوبی بوده و بدنه‌ای مسی و خود رنگ دارند. اما تنها قسمتی از آن‌ها به‌شیوه سنتی و با استفاده از اکسیدهای فلزی و لعاب‌های دست‌ساز مینا، نقاشی شده و داخل کوره و در دمای متعارف تثبیت شده‌اند. با توجه به دست‌ساز بودن و کیفیت خوب مس مورد استفاده در بدنه آن‌ها، این محصولات قیمت مناسبی داشته و جذابیت ظاهری دلنشینی نیز دارند.

اگر در فکر تقدیر و تشکر از پرسنل و شرکای کلیدی خود، یا جلب توجه مشتریان جدید هستید و یا قصد برگزاری یک سمینار، همایش یا کمپین تبلیغاتی ویژه را دارید، استفاده از صنایع دستی به عنوان یادبودهای با ارزش و ماندگار سازمانی سبب میشود مخاطبان شما نگرش مثبتی به شما پیدا کنند و شما را سازمانی متعهد به ارزش های فرهنگی و اجتماعی کشور عزیزمان ایران تلقی کنند.

مهم نیست که به چه مناسبت ، به چه کسی و در چه رنج قیمتی ای به دنبال هدیه میگردید ، صنایع دستی پرسیس بهترین ها را برای شما فراهم کرده ، فقط انتخاب کنید و در محل خود تحویل بگیرید .
اینجا برخی از محصولاتی که مناسب هدیه سازمانی هستند رو برای شما انتخاب کردیم .در صورتی که نیاز به تعداد زیاد از محصول دارید یا تمایل به شخصی سازی دارید با تلفن ۰۳۱۳۲۶۸۶۰۰۱- ۰۹۱۲۰۸۱۶۴۰۰تماس بگیرید یا با تلگرام  پرسیس در ارتباط باشید .

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

به نقل از ایسنا، مسوولان موزه هنر متروپولیتن قصد دارند برای جبران خسارت‌های مالی ناشی از تعطیلی دوران همه‌گیری ویروس کرونا بیش از ۲۰۰ عکس از مجموعه‌های این موزه را در حراجی پیش رو کریستیز به فروش برسانند. خسارت مالی ناشی از...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب