شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   ضرورت ایجاد خدمات کارگوسنتر در بازار صادرات
۴ دی ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۴۵

ضرورت ایجاد خدمات کارگوسنتر در بازار صادرات

روز شنبه در شصتمین نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی البرز افزود: تنها صادرات صیفی جات و گل و‌گیاه استان ما به کشورهای حاشیه خلیج فارس وخاور میانه روزانه ٢۴ کانتینر است ، لذا ضروری است بستر برای حمل و نقل هوائی در پوشش “کارگوسنتر” در استانمان فراهم شود.

* ضرورت برخورداری استان ازظرفیت کامل‌فرودگاه بین الملل پیام

بنامولایی ضمن اشاره به گران و مقرون به صرفه نبودن سوخت هواپیماهای باربری، افزود: در صورتی که سوخت هواپیماهای باربری با قیمت سوخت هواپیماهای مسافربری در اختیار فرودگاه پیام‌ البرز قرار گیرد، شاهد ایجاد تحول در صادرات استان خواهیم بود.

وی گفت: درصورت کاهش قیمت سوخت هواپیماهای باربری در فرودگاه بین المللی پیام ، صادرات استان به خصوص محصولات کشاورزی که بایستی در حداقل زمان به کشورهای مقصد صادر شود از طریق هوائی انجام خواهد شد.

 

بنامولایی با اشاره به نشست اخیر با وزیر اقتصاد گفت: ما به دنبال معافیت مالیاتی در شعاع ١٢٠ کیلومتری شهرک اشتهارد برای همه سرمایه گذار های این منطقه هستیم و مذاکرات پیرامون این مهم را تا حصول نتیجه نهائی ادامه می دهیم و در این راستا مصوبه لازم را برای کسانی که در قبل در این منطقه سرمایه گذاری کرده اند تصویب شده است .

وی افزود: اگر بتوانیم برای کل استان البرز معافیت مالیاتی بگیریم ، در مسیر توسعه صنعتی استان تحول شگرفی ایجاد خواهد شد.

رئیس اتاق بازرگانی البرز با اشاره برگزاری هفته پژوهش گفت: در آئین ویژه این هفته همراهی و همفکری دانشگاه خوارزمی ، استارتاپ ها ، بخش خصوصی ، سازمان صنعت و پارک و علم و فناوری در مسیر تحول در اقتصاد و پویائی استان را شاهد بودیم .

وی در بخش دیگر از اظهاراش با اشاره به اینکه در دنیا محور مسایل اقتصادی اتاق های بازرگانی هستند اظهار کرد: با توجه به نگاه استاندار محترم به بخش خصوصی برای میدان داری در هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی گفت: ما در این گذر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

 

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...
احسان الله اسدبیگی گفت،وظیفه ذاتی دولت کمک به تولیدکننده است اما چه کمکی دریافت کرده‌ایم؟ دولت چه کار غیرقانونی برای ما انجام داده‌‌ است؟ کسانی که این ادعا را دارند سند بیاورند. متاسفانه یک چیزهایی در جامعه‌ی ما اتفاق افتاده...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها