چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
»   اجتماعی, اقتصادی  »   ضرورت توجه به اکوسیستم کارآفرینی / اهمیت نقش نهادهای مدنی در حوزه کارآفرینی
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۲۰

ضرورت توجه به اکوسیستم کارآفرینی / اهمیت نقش نهادهای مدنی در حوزه کارآفرینی

یک عضو انجمن زنان کارآفرین گفت: در شرایطی که کشورمان به سوی توسعه پایدار پیش می‌رود ضرورت توجه به اکوسیستم کارآفرینی و کارآفرینی اجتماعی با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین نیاز است.

فخرالسادات محتشمی‌پور ، یک عضو انجمن زنان کارآفرین گفت: عوامل مختلفی در اکوسیستم  کارآفرینی موثر است. همچنین حوزه‌های مختلف هم به صورت اکوسیستمی در پیوند و تعامل با یکدیگر قرار دارند و کمک می‌کنند تا تعامل و هم‌افزایی بیشتری بین بخش‌های مختلف به وجود آید.

وی تاکید کرد: تلاش می‌کنیم با شناسایی و معرفی امکانات و ظرفیت‌های کارآفرینی زنان در ایران برای رسیدن به وضعیت مطلوب گام‌های محکم‌تر و مداومی برداریم. بدیهی است که نقش نهادهای مدنی در حوزه کارآفرینی بسیار با اهمیت و اثربخش است.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

مدیریت ارتباطات شهرداری ساری، عباس غفوری رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ، با اعلام اینکه از ابتدای طرح تفکیک زباله از مبدا تاکنون بیش از 2847 تن زباله خشک در این طرح جمع‌آوری شده است، گفت: پیش‌بینی ما برای جمع‌آوری...
، دکتر «حجت‌الله عبدالملکی» در آئین تجدید میثاق جامعه کار و تلاش کشور با آرمان‌های امام راحل به مناسب آغاز هفته کارگر با بیان اینکه در عرصه اقتصاد مقاومتی، کارگران باز هم در خط مقدم ایستاده اند، بیان کرد: در...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها