یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی  »   ضرورت توجه به اکوسیستم کارآفرینی / اهمیت نقش نهادهای مدنی در حوزه کارآفرینی
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۲۰

ضرورت توجه به اکوسیستم کارآفرینی / اهمیت نقش نهادهای مدنی در حوزه کارآفرینی

یک عضو انجمن زنان کارآفرین گفت: در شرایطی که کشورمان به سوی توسعه پایدار پیش می‌رود ضرورت توجه به اکوسیستم کارآفرینی و کارآفرینی اجتماعی با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین نیاز است.

فخرالسادات محتشمی‌پور ، یک عضو انجمن زنان کارآفرین گفت: عوامل مختلفی در اکوسیستم  کارآفرینی موثر است. همچنین حوزه‌های مختلف هم به صورت اکوسیستمی در پیوند و تعامل با یکدیگر قرار دارند و کمک می‌کنند تا تعامل و هم‌افزایی بیشتری بین بخش‌های مختلف به وجود آید.

وی تاکید کرد: تلاش می‌کنیم با شناسایی و معرفی امکانات و ظرفیت‌های کارآفرینی زنان در ایران برای رسیدن به وضعیت مطلوب گام‌های محکم‌تر و مداومی برداریم. بدیهی است که نقش نهادهای مدنی در حوزه کارآفرینی بسیار با اهمیت و اثربخش است.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

رامین صادقی گفت،در سال گذشته تعداد 17 فقره پروانه بهره برداری معدنی صادر شده که نسبت به سال 98، 6/2 درصد افزایش داشته است. وی آزاد سازی معادن راکد و منجمد را یکی از برنامه های مهم در سال جهش تولید...
سید مهدی فلاح میری گفت،شرکت صنایع ابریشم گیلان واقع در شهرستان صومعه‌سرا سال ۱۳۶۲ درزمینه تولید نخ ابریشم با ظرفیت اسمی ۱۰۴ تن در سال، با اشتغال حدودا ۳۰۰ نفر و در زمینی به مساحت ۱۸ هکتار به‌عنوان یکی از واحدهای بزرگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها