پنجشنبه, ۰۹ تیر ۱۴۰۱
»   فرهنگ و هنر  »   طراحان ایرانی در جشنواره «عروسی حلال» روسیه شرکت می‌کنند
24 اردیبهشت 1396 , ساعت 12:45

طراحان ایرانی در جشنواره «عروسی حلال» روسیه شرکت می‌کنند

نایله زیگانشینا – رئیس سازمان اجتماعی اتحادیه بانوان مسلمان تاتارستان – گفت: چهار طراح ایرانی در قازان هنر دوخت مدل‌های زیبای لباس و توانمندی خود را در جشنواره عروسی حلال (Halal wedding) به‌نمایش می‌گذارند.

او ادامه داد: کیفیت پارچه‌های استفاده‌شده در ایران همیشه من را شگفت‌زده می‌کند، طراحان ما باید از آن‌ها پارچه بخرند و به سبک خودمان لباس بدوزند.

به نقل از ایسنا، قرار است بیش از ۲۰ طراح معروف از تاتارستان، باشقیرستان، مسکو و دیگر مناطق کشور روسیه همراه با طراحان ایرانی لباس‌های جدید خود، ویژه عروسی را ۱۹ می در چارچوپ نمایشگاه لباس‌های اسلامی به نمایش بگذارند.

این برنامه در حاشیه نشست نهمین اجلاس اقتصادی بین‌المللی کشورهای سازمان همکاری اسلامی و روسیه پیش بینی شده که بیش از دوهزار مهمان خارجی از ۵۰ کشور در آن حضور دارند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

در مجموع ۲۱۹ اثر در حراجی پیش رو کریستیز به مزایده گذاشته خواهد شد و انتظار می‌رود ارزش کلی آثار فروخته شده بین ۹۰۴,۶۰۰ تا ۱.۴ میلیون دلار برسد. در ۲۴ سپتامبر ۱۶۸ عکس از مجموعه عکس‌های «جنگ داخلی» این موزه...
شاید تا به حال نام جاده «اسالم به خلخال» را شنیده باشید و وصف زیبایی آن به گوش تان خورده باشد اما این تنها مسیر رویایی میان دو استان اردبیل و گیلان نیست و جاده «پونل به خلخال» هم از...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها