یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر  »   طراحان ایرانی در جشنواره «عروسی حلال» روسیه شرکت می‌کنند
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۴۵

طراحان ایرانی در جشنواره «عروسی حلال» روسیه شرکت می‌کنند

نایله زیگانشینا – رئیس سازمان اجتماعی اتحادیه بانوان مسلمان تاتارستان – گفت: چهار طراح ایرانی در قازان هنر دوخت مدل‌های زیبای لباس و توانمندی خود را در جشنواره عروسی حلال (Halal wedding) به‌نمایش می‌گذارند.

او ادامه داد: کیفیت پارچه‌های استفاده‌شده در ایران همیشه من را شگفت‌زده می‌کند، طراحان ما باید از آن‌ها پارچه بخرند و به سبک خودمان لباس بدوزند.

به نقل از ایسنا، قرار است بیش از ۲۰ طراح معروف از تاتارستان، باشقیرستان، مسکو و دیگر مناطق کشور روسیه همراه با طراحان ایرانی لباس‌های جدید خود، ویژه عروسی را ۱۹ می در چارچوپ نمایشگاه لباس‌های اسلامی به نمایش بگذارند.

این برنامه در حاشیه نشست نهمین اجلاس اقتصادی بین‌المللی کشورهای سازمان همکاری اسلامی و روسیه پیش بینی شده که بیش از دوهزار مهمان خارجی از ۵۰ کشور در آن حضور دارند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

به نقل از ایسنا،مزایده آثار هنری استادان قدیم نقاشی در حراجی کریستیز لندن برگزار شد و در مجموع آثاری به ارزش کلی ۶۲.۴ میلیون دلار به فروش رسید تا رکورد بیشترین فروش در این بخش از حراجی کریستیز از سال...
به نقل از ایرنا، حراجی ساتبیز در این مزایده که تصویری منحصربه‌فرد از زندگی یکی از معروفترین چهره‌های ادبیات انگلیسی ارائه می‌دهد، میزبان ۵۵ مورد از شخصی‌ترین یادگارهای سیلویا پلات خواهد بود. از جمله این یادگارها می‌توان به انجیل خانواده پلات و نامه‌هایی‌ اشاره...

مطالب مرتبط با برچسب