جمعه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی, خودرو  »   طراحی و تولید دو محصول جدید پژو ۲۰۷A صندوق‌دار و دنا پلاس در ایران خودرو
۲۶ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۰۷

مدیر مرکز تحقیقات گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد:

طراحی و تولید دو محصول جدید پژو ۲۰۷A صندوق‌دار و دنا پلاس در ایران خودرو

 از  خبر داد.

 کیوان وزیری، مدیر مرکز تحقیقات گروه صنعتی ایران خودرو  امروز در نشستی خبری اظهار کرد: طراحی و تولید دو محصول جدید پژو ۲۰۷A صندوق‌دار و دنا پلاس در ایران خودرو  و با بهره‌گیری از فضای ایجاد شده در دوران پسابرجام و با استفاده از توان متخصصان ایرانی صورت گرفته است.

وی با بیان این‌که طراحی این دو محصول در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری است، خاطر نشان کرد: برای طراحی پژو ۲۰۷A صندوق‌دار ۵۰ میلیارد تومان و دناپلاس ۵۵۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صورت گرفته است.

وزیری با بیان این‌که قیمت دناپلاس به طور میانگین سه تا چهار میلیون تومان گران‌تر از خودروی دنا فعلی خواهد بود، تصریح کرد: عرضه دنا اتوماتیک و همچنین دنا با موتور توربوشارژ نیز در دستور کار قرار دارد.

مدیر مرکز تحقیقات گروه صنعتی ایران خودرو ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تولید انبوه پژو ۲۰۷A صندوق‌دار از اسفندماه سال جاری آغاز شده و نیمه اول شهریورماه سال آینده عرضه خواهد شد. قیمت این محصول به طور میانگین ۴ – ۵ میلیون تومان گران‌تر از محصول فعلی خواهد بود.

وی افزود: در دناپلاس استانداردهای ایمنی این خودرو افزایش یافته و عرضه آن تا پایان سال جاری آغاز خواهد شد.

وی در پاسخ به این‌که با توجه به آنکه طراحی پژو ۲۰۷A صندوق‌دار در ایران خودرو صورت گرفته است چرا آرم شرکت پژو بر روی این خودرو قرار دارد، ادامه داد: به هرحال اگر آرم پژو را از روی این خودرو برداریم کار اصیل و درستی نخواهد بود. ۲۰۷A صندوق‌دار اگر چه آرم پژو را دارد اما طراحی آن به‌طور کامل در مرکز تحقیقات ایران خودرو صورت گرفته است و از مرکز ایران نیز به کشورهای دیگر صادر خواهد شد.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی  , خودرو

محمد دنان گفت:کارشناسان این شرکت با تجزیه و تحلیل فرایندهایی چون کیفیت فروش، شرایط بیمه‌گذار، تخمین میزان زیان و خسارت، توانگری، ذخایر و سود نهایی شرکت در صدور یک بیمه‌نامه و همچنین نوع فعالیت شرکت، صنعت و نگاه‌ صنعت به...
به نقل از ایلنا،به گفته کارگران خطوط ابنیه فنی راه‌آهن؛ با وجود تغییراتی که در مالکیت شرکت تراورس به عنوان بزرگترین شرکت خدماتی در راه آهن به وجود آمده و اکثر کارگران شاغل در خطوط ریلی تحت مسئولیت این شرکت...

مطالب مرتبط با برچسب