شنبه, ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
»   مدیران برتر  »   طراح و سازنده ی اسکلت فلزی پیش ساخته با بهترین کیفیت
۲۳ دی ۱۳۹۸ , ساعت ۱۰:۴۲

طراح و سازنده ی اسکلت فلزی پیش ساخته با بهترین کیفیت

شرکت تولیدی و صنعتی کاویان سوله فعالیت خود را در سال ١٣٧۵ با بکارگیری آخرین امکانات فنی موجود در ایران و جهان و بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده شروع و مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی ASTM, AWS و….. قادر به طراحی و ساخت انواع سالن های صنعتی با دهانه و ارتفاع های مختلف و بارگذاریهای متفاوت، همچنین ساخت استراکچر ساختمان های مرتفع(برج) بصورت پیش ساخته در زمان بسیار کوتاه با کیفیت بالا میباشد.

این شرکت با استفاده از جدیدترین تجهیزات جوشکاری سعی در بهره وری و کیفیت بیشتر در زمینه جوش که رکن اصلی ساخت سازه های فلزی میباشد، نموده است. لذا در این راستا این شرکت با رعایت استانداردهای بین المللی و با بهره گیری از دستگاه های جوش اتوماتیک زیر پودری قادر به تولید هر گونه سازه فلزی با بهترین کیفیت میباشد.

شرکت کاویان سوله قادر به انجام سفارشات خاص در زمینه طراحی، تولید، اجرای سازه های فلزی پیش ساخته بوده و علاوه بر تامین نیاز های داخلی آماده ارائه خدمات مهندسی و صدور تولیدات خود به کشور همسایه میباشد.

شرکت کاویان سوله

آدرس : شهرک صنعتی پایتخت « علی اباد» بلوار صنوبر نبش نسترن چهار پلاک ۲

شماره تماس :

۰۲۳-۳۱۱۹۸
www.kavian-co.com

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

این روزها تشخیص برنج خوب، بسیار سخت شده است! قبل از کیفیت برنج، کشف اصالت آن مهم‌تر به حساب می‌آید. زمانی که برای خرید به فروشگاه‌های اینترنتی یا حقیقی سر می‌زنید با گروهی از نشان‌ها و برندهای متنوع تجاری مواجه...
اهمیت سلامتی را می توان از دیدگاه های مختلف مشاهده کرد، اما امروزه سلامت جسم برای اکثر افراد چه پیر و چه جوان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این روزها وحشت بیماری کرونا همه ی جامعه را درگیر خود کرده ....

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها