سه شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
»   اقتصادی  »   طرح “نوآفرین” از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ , ساعت ۱۳:۳۴

طرح “نوآفرین” از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد

طرح “نوآفرین” که حدود دو ماه پیش با هدف حمایت از کسب و کارهای نوپا از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شده، در نشستی با حضور فعالان این حوزه و رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های اقتصادی اتاق کرمان تشریح شد.

هدف از اجرای این طرح بهره‌گیری از سامانه‌های مربوطه برای تسهیل کارآفرینی و ایجاد اشتغال در حوزه فناوری اطلاعات عنوان و تسهیلاتی مانند معافیت مالیاتی و بیمه‌‌ای برای استارتاپ ها در نظر گرفته شده است.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های اقتصادی اتاق کرمان، در این نشست گفت: این طرح برای حمایت از افراد خلاق و دارای ایده، استارت آپ ها و کسب و کارهای نوین مطرح و برخی حمایت های مادی و معنوی از فعالان این حوزه در آن دیده شده است.

برگرفته از سایت اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی کرمان

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

به نقل از خبر آنلاین، هر دلار آمریکا امروز با افزایشی دویست تومانی به ۲۲ هزار و ۹۵۰ تومان افزایش یافت اما نرخ خرید دلار از مردم در صرافی‌های بانکی بدون تغییر ۲۲ هزار و ۲۵۰ تومان باقی ماند در...
به نقل از خبرفوری ; چهارمین مرحله کمک حمایت معیشت کرونا ساعت ۲۴ امشب شنبه مورخ ۳۱ خرداد به حساب سرپرستان خانوارهای هدف واریز خواهد شد. این کمکها بر اساس بعد خانوار از ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان خواهد بود و...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها