پنجشنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   طرح “نوآفرین” از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ , ساعت ۱۳:۳۴

طرح “نوآفرین” از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد

طرح “نوآفرین” که حدود دو ماه پیش با هدف حمایت از کسب و کارهای نوپا از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شده، در نشستی با حضور فعالان این حوزه و رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های اقتصادی اتاق کرمان تشریح شد.

هدف از اجرای این طرح بهره‌گیری از سامانه‌های مربوطه برای تسهیل کارآفرینی و ایجاد اشتغال در حوزه فناوری اطلاعات عنوان و تسهیلاتی مانند معافیت مالیاتی و بیمه‌‌ای برای استارتاپ ها در نظر گرفته شده است.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های اقتصادی اتاق کرمان، در این نشست گفت: این طرح برای حمایت از افراد خلاق و دارای ایده، استارت آپ ها و کسب و کارهای نوین مطرح و برخی حمایت های مادی و معنوی از فعالان این حوزه در آن دیده شده است.

برگرفته از سایت اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی کرمان

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

به نقل از خبر آنلاین ; بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خودروهای شخصی دوگانه سوز در ماه ۳۰ لیتر بنزین به عنوان سهمیه دریافت می کنند. سهمیه سوخت در نظر گر فته شده برای تاکسی های دوگانه...
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: ظرف یک سال آینده در صورت‌ تامین اعتبارات لازم، شش واحد تولیدی دارویی با سرمایه گذاری بالغ بر 150 میلیارد تومان در استان ایجاد می شود. علی رسولیان در جلسه کمیسیون رفع موانع...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها