یکشنبه, ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
»   اجتماعی, سیاسی  »   عدم شرکت در انتخابات بی تفاوتی به سرنوشت و آینده کشور است
20 اردیبهشت 1396 , ساعت 9:38

علیرضا محجوب:

عدم شرکت در انتخابات بی تفاوتی به سرنوشت و آینده کشور است

علیرضا محجوب اظهار کرد: چگونگی شرکت در انتخابات و انتخاب افراد در جمهوری اسلامی آزادانه و بر اساس سلیقه است و هر کسی اختیار دارد به کاندیدای مورد علاقه خود رای دهد اما شرکت در این واقعه برای همه کسانی که به اسلام و انقلاب و رهبری اعتقاد دارند یک ضرورت است.

به نقل از ایسنا، نماینده مردم تهران تصریح کرد: شرکت در انتخابات یک اقدام ملی است و فراتر از جناح بندی های سیاسی است و هر نیرو و فردی داخل ایران و معتقد به تمامیت ارضی ایران با هر نگاه و دین و گرایشی باید در انتخابات شرکت کند و شرکت در آن شاید نوعی واجب کفایی باشد.

وی افزود: عدم شرکت در انتخابات بی تفاوتی به سرنوشت و آینده کشور است و هر کسی از ناحیه عدم شرکت در انتخابات و استقرار افرادی ناکارآمد در مسئولیت های بزرگ لطمه خورد حق اعتراض ندارد؛ چرا که این فرد از رفتار خود خسارت دیده و همه آفت‌ها ناشی از رفتار او و ناشی از مدیریت کلان است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , سیاسی

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها