پنجشنبه, ۲۵ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   عربستان بیش از ایران نیازمند ورود حجاج ایرانی است
۱۸ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۲:۵۹

عربستان بیش از ایران نیازمند ورود حجاج ایرانی است

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عربستان بیش از ایران نیازمند ورود حجاج ایرانی است اظهار کرد: بیشترین توافقات حضور زائران ایرانی در حج ۹۶ از سوی عربستان صورت گرفته است.

ولی داداشی در جلسه عصر امروز (یکشنبه) کمیسیون اصل ۹۰ با مسوولان سازمان حج و زیارت عنوان شد که تصمیم کلان نظام و سیاست دولت این است که در سال جاری حجاج ایرانی به عربستان اعزام شوند البته توافقنامه‌ای بین ایران و عربستان امضا شده و عربستان متعهد شده هم نسبت به تامین امنیت و رفاه زائرین اقدامات لازم را انجام دهد تا انشاءالله حجاج ایرانی با امنیت خاطر در حج امسال حضور یابند.

وی با بیان اینکه عربستان بیش از ایران نیازمند ورود حجاج ایرانی است و بیشتر توافق از جانب این کشور صورت گرفته یادآور شد: در صورتی که عربستان شروط توافقنامه را نقض کند هم مجلس نسبت به این موضوع ورود خواهد کرد و هم دولت براساس همان شروطی که در توافقنامه آمده باید نسبت به توقف اعزام حجاج اقدام کند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

آرمین سلسانی ، در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موضوعی که برای یکی از معادن واقع در منطقه حفاظت شده پیش آمده و محل اختلاف محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب