دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر  »   عشق مریم معصومی در دورهمی فاش شد!
۷ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۴۱

عشق مریم معصومی در دورهمی فاش شد!

شامگاه شنبه ۶ خرداد ۹۶ برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت . مریم معصومی بازیگر جوان کشورمان مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود. مهران مدیری اولین سوال خود از بازیگر سه دونگ سه دونگ را اینگونه آغاز کرد.مریم معصومی

مریم معصومی

لیسانس علوم سیاسی و فوق لیسانس روابط بین الملل دارید ، چطور بازیگر شدید؟ مریم معصومی گفت :در دوران جوانی دوست داشتم بازیگر شوم و به همین دلیل علوم سیاسی را انتخاب کردم و اگر روزی شرایطی فراهم شود که رئیس جمهور شوم به خانم ها رسیدگی بیشتری میکنم چون به نظر من واقعا به خانم ها در جامعه ظلم شده است. اما درباره اینکه چطور بازیگر شدم باید بگویم در بین خانواده من هنر جایگاهی ندارد و آنها دوست داشتند که من دکتر یا مهندس شوم به همین دلیل من دانشگاه رفتم و به آنها قول دادم تا مرحله دکترا پیش بروم اما در کنار آن به بازیگری روی آوردم و در حال حاضر حدود ۸ سال است که وارد دنیای بازیگری شده ام .

من شاگرد استاد سمندریان بودم و سال ۸۸ با یک تله فیلم کارم را آغاز کردم و از همان ابتدا تصمیم گرفتم که بازیگری را به صورت حرفه ای بیاموزم به همین خاطر در کلاس های استاد سمندریان شرکت کردم و با طنز سه دونگ سه دونگ در تلویزیون شناخته شدم . من به بازیگری علاقه زیادی دارم و دوست دارم در این زمینه پیشرفت کنم و علاقه زیادی به بازی در نقش های منفی دارم چون در زندگی شخصی ام آدم منفی هستم و اگر عصبانی شوم خیلی ترسناک میشوم و من در کنار بازیگری یک سال است که پیانو را به صورت حرفه ای آغاز کرده ام.

مجری برنامه دورهمی پرسید :عاشق شده اید؟ مریم معصومی بازیگر خوب کشورمان گفت :من تفاوت زیادی بین عشق و دوست داشتن قائل هستم من عاشق نیستم اما دوست داشتن در زندگی ام جریان دارد . ماجرای دوست داشتن عشق مریم معصومی مربوط به ۳۳ سال پیش است که هنوز هم ادامه دارد .

خانم بازیگر در جواب مهران مدیری که پرسید چرا ازدواج نمیکنید گفت :ازدواج مقوله بسیار پیچیده ای است. من برخلاف خانم های زیادی که میگویند شوهر نیست باید بگویم یکی از دلایلی که ازدواج نمیکنم تعداد زیاد خواستگارهایم است که انتخاب را برایم سخت کرده است که مهران مدیری در این بخش با خنده گفت پس تکلیف آن عزیزی که دوستشان داشتید چه میشود؟ بله آن آقای عزیز قرار است به زودی خیلی خوشبخت شوند ….

مهمان برنامه دورهمی ادامه داد ازدواج مقوله بسیار پیچیده ای است و من چون آدم مسئولیت پذیری هستم ترجیح میدهم اگر قرار است ازدواج کنم تمام وقتم را برای همسر و فرزندم بگذارم.

مریم معصومی بازیگر جوان سریال های تلویزیون درباره سفیر سندروم داون بودن توضیح داد :من سالها پیش دغدغه انجام کارهای خیر برای بچه های بیمار را داشتم تا اینکه در یک نمایشگاه با بچه های داون آشنا شدم و در حال حاضر حدود ۵۵ ماهی است که سفیر این بچه ها هستم و در ادامه درباره این بیماری توضیحاتی را ارائه داد.

مهران مدیری درباره مهم ترین ویژگی مریم معصومی پرسید که گفت:من آدم بسیار دلسوز و مهربانی هستم و اگر کسی بدترین رفتار را با من بکند تا سه بار به او فرصت میدهم و با او رفتار خوبی میکنم اما اگر سه بار مهلت او تمام شود اصلا دیگر روی خوش به او نشان نمیدهم و در جواب پرسش مهران مدیری که پرسید در منزل دست به سیاه و سفید نمیزنید گفت :بله درست است من از بچگی همین طور بودمم اما دستپخت خوبی دارم و اگر تنها باشم از گرسنگی نخواهم مرد.

در بخش پایانی برنامه مریم معصومی درباره احساس خوشبختی که دارد گفت و خدا را برای این حس خوب شکر کرد و با تقدیم کردن یک تندیس که از بچه های داون گرفته بود از برنامه خداحافظی کرد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

شاید تا به حال نام جاده «اسالم به خلخال» را شنیده باشید و وصف زیبایی آن به گوش تان خورده باشد اما این تنها مسیر رویایی میان دو استان اردبیل و گیلان نیست و جاده «پونل به خلخال» هم از...
به نقل از ایرنا، نقاشی خودویرانگر دختری با بادکنک (Girl With Balloon) از بنکسی در حراجی ساتبیز لندن بالای ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار پوند (۲۵ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار) چکش خورد و رکورد جدیدی برای این هنرمند سرشناس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها