سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   علت تاخیر انجام مناقصه پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی برازجان چه بود؟
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۲:۲۴

علت تاخیر انجام مناقصه پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی برازجان چه بود؟

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس علت تاخیر در برگزاری مناقصه پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی برازجان را افزایش مساحت این پلی کلینیک دانست و عنوان کرد: با برگزاری این مناقصه عملیات اجرایی احداث این پلی کلینیک بزودی آغاز می شود.

محمد باقر سعادت بیان کرد: در راستای توسعه بخش سلامت در شهرستان دشتستان تلاش های خوبی صورت گرفته است و طرح‌های خوبی را در دست اجرا داریم.

وی اضافه کرد: توسعه زیرساخت‌های درمانی به عنوان یکی از مطالبات اصلی مردم در شهرستان دشتستان مطرح بوده است و در همین راستا تلاش داریم که ظرفیت‌های درمانی بیشتری در شهرستان ایجاد شود.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی برازجان به مناقصه رفت و به‌زودی اجرایی می‌شود.

وی افزود: پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی برازجان که در بهمن ماه گذشته، به مساحت دو هزار و ۵۰۰ متر کلنگ زنی شد، با پیگیری‌هایی که داشتیم به چهار هزار و ۱۰۰ متر افزایش پیدا کرده و به مناقصه رفت.

سعادت تصریح کرد: علت تاخیر در به مناقصه رفتن این پلی کلینیک، پیگیری برای افزایش مساحت این پلی کلینیک بوده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب