سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر  »   علل ممانعت از حضور خبرنگاران در “اجلاس‌ جهانی مشهد”
۱۴ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۱۰

علل ممانعت از حضور خبرنگاران در “اجلاس‌ جهانی مشهد”

مسئول حراست مجمع اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در خصوص علت برگزاری سومین روز از این مجمع پشت درهای بسته گفت: بحث و گفت وگوهای پیرامون مسائل داخلی کشورهای مختلف از علل ممانعت حضور خبرنگاران در این جلسه است.
بر اساس اعلام قبلی، برنامه روز سه شنبه مجمع اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در مشهد، گزارش عملکرد این اتحادیه در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ و انتخاب دبیر کل و اعضای جدید شورای عالی اعلام شده بود.
آیین اختتامیه نهمین مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در مشهد عصر روز سه شنبه در سالن صبا صدا و سیمای خراسان رضوی برگزار شد.
نهمین اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیونهای کشورهای اسلامی با حضور ۶۰۰ میهمان داخلی و خارجی و ۲۳۰ شبکه از ۳۶ کشور ۱۳ تیر ماه در مشهد به پایان رسید.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

به نقل از ایسنا، مسوولان موزه هنر متروپولیتن قصد دارند برای جبران خسارت‌های مالی ناشی از تعطیلی دوران همه‌گیری ویروس کرونا بیش از ۲۰۰ عکس از مجموعه‌های این موزه را در حراجی پیش رو کریستیز به فروش برسانند. خسارت مالی ناشی از...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب