پنجشنبه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی, سینما, فرهنگ و هنر, مدیران برتر  »   علیرضا داودنژاد: تضعیف جشنواره فیلم فجر، جوسازی علیه سینماست
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۰:۳۱

علیرضا داودنژاد: تضعیف جشنواره فیلم فجر، جوسازی علیه سینماست

علیرضا داودنژاد، کارگردان فیلم سینمایی «فراری» گفت: حاشیه های به وجود آمده برای سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر، جوسازی و تضعیف سینمای ایران است.

 

 

کارگردان فیلم سینمایی «فراری» گفت: حاشیه های به  وجود آمده برای سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر، جوسازی و تضعیف سینمای ایران است.
علیرضا داوودنژاددر گفتگویی با بیان این مطلب افزود: هر سال طی برگزاری جشنواره فیلم فجر که مهمترین رویداد سینمایی، هنری و فرهنگی کشور است، حاشیه هایی در مورد انتخاب هیات داوران و سایر مسایل پدید می آید.
وی اظهار کرد: جشنواره فیلم فجر امسال نیز از این حاشیه ها مستثنی نبود و با طرح موضوع هیات داوری، جشنواره را زیر سوال بردند.
داوودنژاد تصریح کرد: این حاشیه سازی ها بهانه ای بود تا سینمای ایران را ضعیف جلوه دهند و در واقع جوسازی علیه سینمای ایران است.
کارگردان فیلم سینمایی «فراری» با بیان اینکه نقاط ضعف در هر جشنواره ای وجود دارد و نباید دست مایه حاشیه سازی شود، ادامه داد: دست اندرکاران و اهالی هنر و سینما باید کمک کنند تا نقاط ضعف جشنواره مهمی مانند فیلم فجر رفع شود و به جوسازی در مورد این رویداد نپردازند.
داوودنژاد، همچنین روند برگزاری سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر را خوب ارزیابی کرد و گفت: نحوه برگزاری جشنواره از زمان افتتاحیه تا اختتامیه (۹ تا ۲۱ بهمن) خوب بود و دست اندرکاران و عوامل اجرایی آن زحمت بسیاری کشیدند.
کارگردان فیلم سینمایی «کلاس هنرپیشگی» اظهار امیدواری کرد که در جشنواره فیلم فجر سال‌ آینده نگاه مثبت تری به روند برگزاری، هیات داوران و سایر عوامل که امسال دچار حاشیه سازی شدند، صورت گیرد.

وی، ضمن انتقاد از رسانه ملی گفت: چرا رسانه ملی به جای اینکه برای جوانان شور و شعف ایجاد کند و تشویقشان کند، مدام سعی در ایجاد حاشیه دارد؟ وقتی صدا وسیما مدام فیلم های هالیوودی تبلیغ و پخش می‌کند، خب معلوم است که برنامه ای (هفت) برای سینما می گذارد که مدام درحال تخریب سینما است و به توهین و حاشیه سازی می پردازد. امیدوارم که تدبیری اندیشیده شود و دیگر شاهد اینگونه برنامه ها نباشیم.»

 

به گزارش فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی  , سینما  , فرهنگ و هنر  , مدیران برتر

در جامعه کنونی هوشمند سازی مدارس امری مهم در ارتقا آموزش و یادگیری دانش‌آموزان به حساب می‌آید برای ایجاد یک مدرسه هوشمند مسیر مشخصی را باید پیش برد ، مسیری کارشناسی شده بر اساس قوانین و اصول هوشمندسازی مدارسمدیران مدارس هوشمند...
با بستر کشت هیدروپونیک بیشتر آشنا شوید . استفاده از بستر کشت هیدروپونیک یکی از مهمترین مباحث کشاورزی روز در دنیا است. امروزه متخصصین زیادی در این زمینه فعالیت می کنند تا بتوانند اطلاعات دقیق تری از کشت هیدروپونیک به...

مطالب مرتبط با برچسب