شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, مسکن و عمران  »   عملیات گازرسانی به ۶۵ روستای استان در دست اجرا و ۹۵ روستا نیز در مرحله انجام مناقصه
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ , ساعت ۱۰:۳۳

احمد فعله‌گری مدیرعامل شرکت گاز کردستان :

عملیات گازرسانی به ۶۵ روستای استان در دست اجرا و ۹۵ روستا نیز در مرحله انجام مناقصه

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: در حال حاضر عملیات گازرسانی به ۶۵ روستای استان در دست اجرا و ۹۵ روستا نیز در مرحله انجام مناقصه است.

به نقل از ایرنا، احمد فعله‌گری مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان سال ۱۴۰۰ تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار جمعیت استان، به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل خواهد شد.

وی با بیان اینکه تاکنون یک هزار و ۴۰۲ روستا در کردستان از گاز بهره‌مند شده است، اضافه کرد: در مجموع یک هزار و ۵۶۲ روستای استان قابلیت گازرسانی دارد.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان یادآور شد: با وجود اینکه در استان یک هزار و ۳۱۰ روستای بالای ۲۰ خانوار وجود دارد اما به روستاهای کم جمعیت در مسیر شبکه هم گازرسانی شده است.

در حال حاضر ۵۶۰ هزار مشترک کردستان در بخش‌های خانگی، تجاری، صنعتی، اداری و عمومی از خدمات شرکت گاز بهره‌مند و در مجموع ضریب نفوذ گاز طبیعی در استان ۹۸ درصد است.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , مسکن و عمران

مسعود بیات‌منش گفت ،اولین مبحث در این طرح، آماده سازی سایت است که در این خصوص ۲ قرارداد در بحث، عملیات خاکی، جدول‌گذاری و آسفالت پروژه، پس از برگزاری مناقصه، با شرکت جهاد نصر منعقد کردیم. مسعود بیات‌منش همچنین از برگزاری...
عباس جنگی مرنی گفت،مناقصه انتخاب پیمانکار احداث سد کله سر از طریق فراخوان عمومی انجام شده و با دریافت اولین بخش از اعتبارات مصوب قانون بودجه سال ۱۴۰۰عملیات اجرایی این سد شروع می‌شود. وی اضافه کرد: سد کلاسر بعد از سال‌ها...

مطالب مرتبط با برچسب

احمد فعله‌گری گفت،اکنون یک هزار و ۴۰۲ روستای استان به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل و ضریب نفوذ گاز در جمعیت شهری ۱۰۰ درصد است. وی با بیان اینکه تاکنون ۱۱ هزار و ۴۵۳ کیلومتر شبکه گاز در استان اجرا شده...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها