چهارشنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۱
»   امور زیربنایی  »   عملیات گازرسانی در 19 روستا ، 40 کوخ و 12 واحد صنعتی شهرستان بانه در مرحله مناقصه
19 مرداد 1401 , ساعت 21:49

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت :

عملیات گازرسانی در ۱۹ روستا ، ۴۰ کوخ و ۱۲ واحد صنعتی شهرستان بانه در مرحله مناقصه

وی با بیان اینکه در حال حاضر عملیات گازرسانی در ۱۹ روستا، ۴۰ کوخ و ۱۲ واحد صنعتی این شهرستان فعال است، اضافه کرد: کار گازرسانی به ۱۷ روستا نیز در مرحله مناقصه و انتخاب پیمانکار است.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: امسال ۶۵۰ میلیارد ریال برای گازرسانی به روستاها و واحدهای صنعتی شهرستان بانه اختصاص یافته است.

احمد فعله‌گری تعداد روستاهای دارای قابلیت گازرسانی در بانه را ۱۹۰ مورد عنوان کرد و اظهار داشت: تاکنون ۱۵۶ روستای این شهرستان به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر عملیات گازرسانی در ۱۹ روستا، ۴۰ کوخ و ۱۲ واحد صنعتی این شهرستان فعال است، اضافه کرد: کار گازرسانی به ۱۷ روستا نیز در مرحله مناقصه و انتخاب پیمانکار است.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان یادآور شد: تاکنون ۹۵۶ کیلومتر شبکه گاز در این شهرستان اجرا شده و ضریب نفوذ گاز در جمعیت شهری ۱۰۰ درصد و روستایی ۹۶ درصد است.

فعله گری تعداد مشترکان گاز شهرستان بانه را ۵۵ هزار مورد عنوان کرد و ادامه داد: تعداد ۴۳ هزار و ۵۰۰ مشترک در شهرها و ۱۱ هزار و ۵۰۰ مشترک مربوط به روستاها است.

وی به دشوار بودن عملیات گازرسانی در نقاط مرزی اشاره کرد و تاکید کرد: تلاش می شود با برنامه ریزی صورت گرفته، ضریب نفوذ گاز طبیعی در شهرستان بانه تا آخر امسال به ۹۹ درصد برسد.

در حال حاضر، ۳۲ شهر و یک هزار و ۴۸۵ روستای کردستان با ضریب نفوذ ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و  ۹۸ درصد در جمعیت روستایی تحت پوشش شرکت گاز هستند.

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان در چهارم مهرماه ماه ۱۴۰۱ محل بحث و گفت‌وگو پیرامون موضوع رسیدگی به جبران خسارت‌های اموال عمومی، توجه به برگزاری تئاترها و رویدادهای فرهنگی و توجه بیش‌از پیش به هفته گردشگری بود. بررسی خسارات‌...
 عدم اشتغالزایی و تولید مناسب و عدم تحقق وعده‌های مالک کارخانه آزمایش مرودشت، این کارخانه را پس از سال‌ها آزمون و خطاهای بی‌پایان در مسیر مزایده چندباره قرار داده است؛ تا جایی که مشخص نیست این کارخانه چه زمانی به...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها