سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   غواصان برای پیدا کردن گردشگران مفقود شده حادثه دز اعزام شدند
۳۱ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۵۸

غواصان برای پیدا کردن گردشگران مفقود شده حادثه دز اعزام شدند

شهردار دزفول اعلام کرد: بالگرد شکرت نفت اهواز و تعدادی از غواصان برای پیدا کردن گردشگران مفقود شده حادثه دز اعزام شدند.

محمدرضا کرم‌نژاد با اشاره به حادثه روز پنجشنبه رودخانه دز که در جریان آن ۱۹ گردشگر در رودخانه دچار حادثه شده و دو تن از آنان فوت و چهار نفر مفقود شدند، اظهار کرد: با پیدا شدن یکی از مفقودان در روز گذشته، همچنان سه نفر دیگر از این گردشگران مفقود هستند.

وی افزود: تلاش‌ها در دو روز گذشته بری یافتن این سه مفقود بی‌نتیجه بود ولی از ساعت ۵ صبح امروز (۳۱ تیرماه) تیم‌های زمینی امداد و نجات و گروه‌های کوهنورد مجددا به منطقه اعزام شدند و عملیات جستجو از سر گرفته شد.

کرم‌نژاد بیان کرد: از شرکت نفت اهواز نیز نیروهای امدادی و بالگرد به منطقه حادثه اعزام شده‌اند. همچنین یک گروه غواص از آبادان به دزفول اعزام و کار جستجو را آغاز کرده‌اند.

یک گروه گردشگر تور غیرمجاز که  روز پنجشنبه از اهواز به دزفول سفر کرده بودند هنگام شنا در منطقه چال کندی دزفول دچار حادثه شده و تعدادی از آنها غرق شدند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب