یکشنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۱
»   اقتصادی, صنعت و معدن  »   فرانسه متعهد به سرمایه‌گذاری در صنایع ریلی و کشتی‌سازی ایران شد
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۴۴

سازمان گسترش و نوسازی ایران

فرانسه متعهد به سرمایه‌گذاری در صنایع ریلی و کشتی‌سازی ایران شد

بر اساس تفاهم نامه امضا شده سازمان گسترش و نوسازی ایران و کنفدراسیون صنعت فرانسه، فرانسه درسرمایه گذاری، بیمه سرمایه گذاری و پروژه های کلان به ایدرو کمک می‌کند.

به نقل ازسازمان گسترش و نوسازی ایران، براساس این تفاهم نامه که به امضای مدیر بین الملل ایدرو و مدیر اجرایی کنفدراسیون صنعت فرانسه رسیده، دو طرف درخصوص حمل ونقل، صنایع ریلی، انرژی وانرژی نوین، نفت، گاز و پتروشیمی، توسعه زیر ساخت، خودرو، کشتی سازی، های تک، آی تی و سرمایه گذاری همکاری خواهند کرد.

به نقل از مهر، در این تفاهمنامه همچنین توانمند سازی مدیران ایرانی، انتقال تکنولوژی و دانش، تبادل تجربیات، ارتباط با صنعت گران بین المللی تأکید شده است.

براساس این تفاهم نامه توانمندی های ایدرو و شرکت های تابعه به اعضای کنفدراسیون صنعت فرانسه به عنوان دوازه ورود به صنعت ایران معرفی می شوند.

براساس این تفاهم نامه کنفدراسیون صنعت فرانسه هم در خصوص سرمایه گذاری، بیمه سرمایه گذاری و پروژه های کلان به ایدرو کمک خواهد کرد.

کنفدراسیون صنعت فرانسه (MEDEF) بزرگترین کنفدراسیون صنعتی اروپا به شمار می رود که دارای ۷۵۰ هزار شرکت زیر مجموعه و ۸ میلیون عضو است و شرکت های بزرگی چون توتال، ایرباس، ونسی، آلستوم، بانک بی ان پی جزو اعضای آن به شمار می روند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , صنعت و معدن

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها