یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   اقتصادی, صنعت و معدن  »   فرانسه متعهد به سرمایه‌گذاری در صنایع ریلی و کشتی‌سازی ایران شد
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۴۴

سازمان گسترش و نوسازی ایران

فرانسه متعهد به سرمایه‌گذاری در صنایع ریلی و کشتی‌سازی ایران شد

بر اساس تفاهم نامه امضا شده سازمان گسترش و نوسازی ایران و کنفدراسیون صنعت فرانسه، فرانسه درسرمایه گذاری، بیمه سرمایه گذاری و پروژه های کلان به ایدرو کمک می‌کند.

به نقل ازسازمان گسترش و نوسازی ایران، براساس این تفاهم نامه که به امضای مدیر بین الملل ایدرو و مدیر اجرایی کنفدراسیون صنعت فرانسه رسیده، دو طرف درخصوص حمل ونقل، صنایع ریلی، انرژی وانرژی نوین، نفت، گاز و پتروشیمی، توسعه زیر ساخت، خودرو، کشتی سازی، های تک، آی تی و سرمایه گذاری همکاری خواهند کرد.

به نقل از مهر، در این تفاهمنامه همچنین توانمند سازی مدیران ایرانی، انتقال تکنولوژی و دانش، تبادل تجربیات، ارتباط با صنعت گران بین المللی تأکید شده است.

براساس این تفاهم نامه توانمندی های ایدرو و شرکت های تابعه به اعضای کنفدراسیون صنعت فرانسه به عنوان دوازه ورود به صنعت ایران معرفی می شوند.

براساس این تفاهم نامه کنفدراسیون صنعت فرانسه هم در خصوص سرمایه گذاری، بیمه سرمایه گذاری و پروژه های کلان به ایدرو کمک خواهد کرد.

کنفدراسیون صنعت فرانسه (MEDEF) بزرگترین کنفدراسیون صنعتی اروپا به شمار می رود که دارای ۷۵۰ هزار شرکت زیر مجموعه و ۸ میلیون عضو است و شرکت های بزرگی چون توتال، ایرباس، ونسی، آلستوم، بانک بی ان پی جزو اعضای آن به شمار می روند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , صنعت و معدن

حسین موسوی ،در حاشیه افتتاح و واگذاری مرکز طب کار به شبکه بهداشت و درمان به خبرنگاران گفت: این مرکز با صرف اعتباری در حدود ۷۵۰ میلیون تومان ساخته و به عنوان اولین مرکز طب کار در سطح شهر خدمات...
به نقل از ایرنا، رمان «هری‌پاتر و سنگ جادو»یکی از ۵۰۰ نسخه از چاپ اول نخستین جلد از مجموعه فانتزی هری پاتر است که در سال ۱۹۹۷ میلادی منتشر شد. گذر ۳۰۰ نسخه از این ۵۰۰ کتاب به کتابخانه‌ها افتاد و بسیاری از...

مطالب مرتبط با برچسب