دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر  »   فرشته ؛ برند برتر در نمایشگاه صنعت مد ایران معرفی شد
۱۱ آذر ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۵۰

فرشته ؛ برند برتر در نمایشگاه صنعت مد ایران معرفی شد

نمایشگاه صنعت مد ایران با حضور جمع زیادی از مدیران، صاحبان برند، طراحان و فعالان عرصه مُد، طلا و جواهر، زیبایی، پوشاک و هنرهای دستی برگزار شد.

این رویداد فرهنگی به منظور انتشار مجموعه با ارزشی از جدیدترین تولیدات و طرح های طراحان کشور برنامه ریزی شد و همچنین، ایده ها و پژوهش های انجام شده در زمینه مدیریت برندهای صنعت مد مبحث تامل برانگیزی است که با کمک دانشگاهیان، انجمن ها و کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برای دیده شدن آنها دراین گردهمایی ، تلاش بسیار شد.

نمایشگاه صنعت مد ایران با مجوز رسمی از کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد و این گردهمایی با برگزاری کارگاه ها و ورکشاپ های آموزشی و دریافت و انتشار مقالات علمی پژوهشگران، عرصه ای برای دانشگاهیان و افراد حرفه ای در حوزه برندسازی و بازاریابی صنعت مُد را فراهم کرد و از این طریق دانش و تجربیات خود را در اختیار علاقه مندان قرار دادند و بدین وسیله ارتقای فرهنگ برندسازی و بازاریابی در کشور ممکن شد.

بخش طراحان نمایشگاه با هدف نگاهی نو به بازار، ایجاد فضای رقابتی سالم بین طراحان عرصه مدو لباس، تشویق طراحان به ارائه طرح والگوهای به روز ونوآورانه، کمک به ارتقای سطح حوزه طراحی با الهام از نمادهای هنر ایرانی اسلامی وکشف استعدادهای نو ، برگزار شد.

در این بخش برند «فرشته» به عنوان برند برتر در نمایشگاه صنعت مد ایران اعلام شد. نمونه کارهای برند فرشته در زیر آمده است:

          

در پایان امیدواریم ، دستاوردهای نمایشگاه صنعت مد ایران بتواند منجر به آغاز نگرشی جدید در حمایت از تولیدات و کالاهای ایرانی شود.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

به نقل از ایسنا، مسوولان موزه هنر متروپولیتن قصد دارند برای جبران خسارت‌های مالی ناشی از تعطیلی دوران همه‌گیری ویروس کرونا بیش از ۲۰۰ عکس از مجموعه‌های این موزه را در حراجی پیش رو کریستیز به فروش برسانند. خسارت مالی ناشی از...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب