چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر  »   فرشته ؛ برند برتر در نمایشگاه صنعت مد ایران معرفی شد
۱۱ آذر ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۵۰

فرشته ؛ برند برتر در نمایشگاه صنعت مد ایران معرفی شد

نمایشگاه صنعت مد ایران با حضور جمع زیادی از مدیران، صاحبان برند، طراحان و فعالان عرصه مُد، طلا و جواهر، زیبایی، پوشاک و هنرهای دستی برگزار شد.

این رویداد فرهنگی به منظور انتشار مجموعه با ارزشی از جدیدترین تولیدات و طرح های طراحان کشور برنامه ریزی شد و همچنین، ایده ها و پژوهش های انجام شده در زمینه مدیریت برندهای صنعت مد مبحث تامل برانگیزی است که با کمک دانشگاهیان، انجمن ها و کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برای دیده شدن آنها دراین گردهمایی ، تلاش بسیار شد.

نمایشگاه صنعت مد ایران با مجوز رسمی از کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد و این گردهمایی با برگزاری کارگاه ها و ورکشاپ های آموزشی و دریافت و انتشار مقالات علمی پژوهشگران، عرصه ای برای دانشگاهیان و افراد حرفه ای در حوزه برندسازی و بازاریابی صنعت مُد را فراهم کرد و از این طریق دانش و تجربیات خود را در اختیار علاقه مندان قرار دادند و بدین وسیله ارتقای فرهنگ برندسازی و بازاریابی در کشور ممکن شد.

بخش طراحان نمایشگاه با هدف نگاهی نو به بازار، ایجاد فضای رقابتی سالم بین طراحان عرصه مدو لباس، تشویق طراحان به ارائه طرح والگوهای به روز ونوآورانه، کمک به ارتقای سطح حوزه طراحی با الهام از نمادهای هنر ایرانی اسلامی وکشف استعدادهای نو ، برگزار شد.

در این بخش برند «فرشته» به عنوان برند برتر در نمایشگاه صنعت مد ایران اعلام شد. نمونه کارهای برند فرشته در زیر آمده است:

          

در پایان امیدواریم ، دستاوردهای نمایشگاه صنعت مد ایران بتواند منجر به آغاز نگرشی جدید در حمایت از تولیدات و کالاهای ایرانی شود.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

به نقل از ایسنا،تابلو نقاشی از «واسیلی کاندینسکی» نقاش انتزاعی را در حراجی آثار هنری مدرن و امپرسیونیست روز بیست و نهم ژوئن به مزایده خواهد گذاشت. تابلو نقاشی که به مزایده گذاشته خواهد شد در سال ۱۹۳۷ توسط «کاندینسکی» خلق...
مسعود ولدبیگی صبح امروز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه در سن 86 سالگی، در بیمارستان مهراد درگذشت. مسعود ولدبیگی پیشکسوت چهره‌پردازی سینمای ایران، چهره‌پردازی فیلم‌های شاخصی چون «قرمز»، «ضیافت» و «دوئل» را در کارنامه خود دارد، برای سه فیلم «زشت و...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها