شنبه, ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
»   مدیران برتر  »   فرصت محدود اعطای نمایندگی تا پایان 15 بهمن ماه
۱۸ دی ۱۴۰۰ , ساعت ۱۳:۵۹

فرصت محدود اعطای نمایندگی تا پایان ۱۵ بهمن ماه

خرید بیمه عمر، یکی از مطمئن‌ترین راه‌های سرمایه‌گذاری برای داشتن آینده‌ای امن و همراه با آرامش است. هرچند انتخاب بهترین بیمه عمر از میان انواع بیمه‌ها و شرکت‌های بیمه که هر یک ویژگی‌های متنوع و گوناگونی را به بیمه‌شوندگان ارائه می‌دهند، معمولا کار آسانی نیست.
بیمه عمر چیست؟
بیمه عمر قراردادی است که طی آن بیمه‌گر متعهد می‌شود در مقابل دریافت حق‌بیمه در زمانی معین، مبلغی را به عنوان سرمایه و یا مستمری به بیمه‌گزار یا ذینفع تعیین شده از طرف او و یا وارث قانونی وی بپردازد.

بیمه عمر درواقع یک سرمایه‌گذاری با سود تضمینی است. این بیمه علاوه بر آن که ماهیت سرمایه‌گذاری و پس‌انداز دارد، در مواقعی مانند بروز بیماری‌های خاص، نقص عضو، ازکارافتادگی، بازنشستگی و فوت شخص بیمه‌گزار نیز به کمک وی و یا اشخاص تحت تکفل او آمده و هزینه‌های آن را تحت پوشش قرار می‌دهد.

بیمه پاسارگاد یکی از شرکت‌های بیمه و عضو هلدینگ پاسارگاد است که در تاریخ ۸۵/۱۱/۱۸ و تحت شماره ۲۹۰۰۷۰ با سرمایه ۴۵۰ میلیارد ریال توسط گروه مالی پاسارگاد تأسیس شد. بیمهٔ پاسارگاد در شاخه‌های اشخاص، اتومبیل، مهندسی، مسئولیت، باربری و آتش سوزی خدمات بیمه‌ای ارائه می‌کند و جزو ۵ شرکت برتر بیمه کشور می‌باشد. بیمه عمر پاسارگاد یکی از پر تعداد ترین و پرطرفدارن طرین بیمه نامه های عمر می باشد که هم اکنون در سطح کشور خریداری شده است. مخصوصا طرح عمر و تامین آتیه مهمترین طرح بیمه عمر شرکت بیمه پاسارگاد می باشد.

بیمه پاسارگاد با کد (۱۶۷۵) جهت گسترش فعالیت خود اقدام به اعطای نمایندگی در سراسر ایران نموده است.
میانگین درآمد نمایندگان بیمه بین ۲ میلیون تا ۲۰ میلیون تومان می باشد و با گسترش شبکه فروش درآمد نماینده به صورت نامحدود افزایش می یابد.
مزایای شغلی قبول شوندگان :
ایجاد شبکه فروش با درآمدی مستمر و پایدار
دریافت وام
بیمه درمان و تکمیلی
استفاده از امکانات شعبه و سازمان
امکان رشد و ارتقا جایگاه شغلی
دریافت کد اختصاصی نمایندگی
شرایط ثبت نام و همکاری :
حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
عدم نیاز به سرمایه
تمام وقت – پاره وقت
عدم سو پیشینه
بدون محدودیت سنی
آموزش رایگان (حضوری – غیر حضوری)
قبولی در آزمون و مصاحبه
جهت کسب اطلاعات بیشتر نام و نام خانوادگی ، استان و شهر محل سکونت خود را به شماره همراه ۰۹۱۲۵۵۹۱۶۹۲ برای ما SMS و یا واتس آپ کنید. تا در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیریم.
دفتر مرکزی بیمه پاسارگاد
‪‏‪۰ ۲۱ ۸۶۱۲ ۴۳۵۹‬‏

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

ستون فقرات تمامی افراد در حالت عادی دارای قسمت‌هایی به سمت داخل و بیرون است. اما در مواردی ستون فقرات دچار چرخش و انحراف‌های غیرطبیعی می‌شود و در جهت غیرطبیعی قوس پیدا می‌کند. کاملا طبیعی است که ستون فقرات در...
تمام افراد برای این که بتوانند صلاحیت رانندگی در شهر را داشته باشند باید مجوزهای لازم را اخذ کرده و کلاس‌ها و امتحان رانندگی را با موفقیت پشت سر بگذارند.آموزش رانندگی و گرفتن گواهینامه یکی از چالش‌هایی است که بسیاری...

مطالب مرتبط با برچسب

جذب نیرو در شرکت بیمه پاسارگاد قابل توجه کارمندان، بازنشستگان، دبیران، دانشجویان، بانوان خانه دار و جویندگان کار: بر اساس آئین نامه ۹۶ بیمه مرکزی، از علاقمندان به فعالیت در صنعت بیمه، دعوت به همکاری می نماید. بیمه پاسارگاد یکی از موفق ترین...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها