شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, مدیران برتر  »   فرهنگ مشتری مداری اصلی بی‌بدیل در شرکت پتکو
۳۰ خرداد ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۲۷

کارشناس با تجربه حوزه فروش شرکت پتکو :

فرهنگ مشتری مداری اصلی بی‌بدیل در شرکت پتکو

سیمین مشکی گفت: راهبرد و فرهنگ مشتری مداری، از مهمترین و اثرگذارترین شیوه‌های رشد فروش و نیز ثبات و ماندگاری در عصر پر رقابت کنونی در تمامی زمینه‌های فعالیت بنگاه‌های اقتصادی و کسب و کارهای صنعتی مختلف است.

سیمین مشکی  گفت:شرکت دانش بنیان پتکو در طی سالهای فعالیت خود، همواره با طی نمودن مسیر رشد و تعالی و نیز بهبود مستمر کیفیت محصولات و ارائه خدمات مناسب به مشتریان خود، سعی نموده است تا  افزایش رضایت حداکثری را در مشتریان ایجاد نماید بگونه ای که در طی سالهای مختلف  این موضوع، به یک فرهنگ مهم سازمانی در این شرکت مبدل شده و در تمام ارکان شرکت و فرآیندهای مختلف؛ جاری است.

تعدد و تنوع بسیار زیاد پمپ های موجود در سبد محصولات شرکت پتکو و نیز حرکت در مسیر خواست ها و انتظارات مشتریان در خصوص طراحی و تولید محصولات مختلف بشکل سفارشی و همچنینن ارائِه گارانتی ها و خدمات مناسب پس از فروش و  پاسخگویی به تمامی نیازهای مرتبط در این زمینه با ارائه  بهترین کیفیت تولیدی و خدماتی، در نهایت منجر به افزایش اعتماد و رضایتمندی مشتریان و همچنین تدوام ادامه همکاری با شرکت می شود. در واقع می توان گفت  یک رابطه برد-برد با اجرای فرهنگ مشتری مداری، به جریان می افتد.

 اغلب پروژه های این شرکت یا از طریق مناقصه اخذ می شوند و یا به سبب انجام پروژه های قبلی و رضایتمندی کارفرما بصورت مستقیم به شرکت اعلام می شود. همچنین با توجه به اینکه شرکت پتکو در لیست بلند کارفرما قراردارد این موضوع نیز باعث می شود استعلام های مختلفی به این شرکت اعلام گردد. همچنین حضور پتکو در نمایشگاه های نفت، گاز، پتروشیمی، آب و …نیز تاثیر بسزایی در معرفی محصولات و توانمندی های این شرکت برای مشتریان جدید، ایجاد می نماید.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , مدیران برتر

گچ یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان ها و صنایع می باشد. یکی از کاربردهای ویژهٔ گچ، اندود کردن دیوارها و آراستن سطوح داخلی ساختمان هاست و با استفاده از هنر گچبری به آن زیبایی می‌بخشند. گچ صنعتی امید،سمنان، تولید کننده...
به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...

مطالب مرتبط با برچسب