جمعه, ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
»   مدیران برتر  »   فروشگاه آنلاین محصولات غذایی خارجی با کیفیت و کمیاب
۲ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۱۴:۱۵

فروشگاه آنلاین محصولات غذایی خارجی با کیفیت و کمیاب

کاستیا یک سوپر مارکت آنلاین با سابقه بیشتر از چهل سال فروش مواد غذایی خارجی کمیاب و مرغوب است. اجناس خارجی عرضه شده در فروشگاه به سبب وارادات مستقیم و بی واسطه و ارتباط با شرکت‌ های وارد کننده کاملا از اصالت کالایی لازم برخوردار هستند.

همانطور که همه چیز رو به جلو حرکت میکند کاستیا نیز تصمیم گرفته با حفظ اصول قدیمی، کارش را کمی جدید کند و بخاطر این هدف انرژی و شوق جوانان را با بینش افراد با تجربه جمع بسته است تا بتواند بهترین خروجی را به شما بدهد.

این مجموعه به تازگی تصمیم گرفته است روند کاری خودش را گسترش داده و سرویس دهی آنلاین را برای دیگر شهرها اضافه کند. کاستیا در طول خدمت خود به مشتریان توانسته از طریق کیفیت بالا، قیمت مقرون به صرفه و پشتیبانی خوب، رضایت مشتریان را کسب کند.

کاستیا با ضمانت اصل بودن کالا و پرداخت درب منزل در تمام نقاط کشور خریدی مطمئن را برای مشتریان گرامی فراهم آورده است. هر ساعت از شبانه روز متخصصین کاستیا پاسخگوی شما هستند.

کاستیا وارد کننده مستقیم محصولات است، به همین دلیل شما محصولات را با بهترین قیمت خود در بازار تهیه میکنید.
انواع مواد غذایی با برندهای معتبر خارجی ( چای ، انواع آبنبات ، شکلات های مختلف و… ) را از کاستیا تهیه کن.
تمامی برندهای معتبر محصولات غذایی را می توان در کاستیا یافت.

<<با کاستیا بهترین ها رو تجربه کن>>

با کاستیا در ارتباط باشید.
شماره های تماس : ۰۹۰۲۳۲۴۱۰۱۴ – ۰۹۰۲۳۲۴۱۰۱۴
وبسایت : www.castilla.ir

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

محمد رضا حسین زاده گفت:قانون عملیات بانکی بدون ربا» با بهره گیری از نظرات برخی علما، فقها و کارشناسان در سال 1362 در مجلس شورای اسلامی تصویب و به اجرا گذاشته شد و نماینده حضرت امام، مرحوم آیت‌الله رضوانی مسئولیت...
مهدی رستمی  گفت:در رابطه با انتقال کارخانه رب اسدآباد هیچ اتفاقی رخ نداده و تغییری در انتقال سهام  صورت نگرفته و کارخانه کماکان با همان ظرفیت قبل باقی است. سرمایه اولیه ساخت و تمامی سرمایه در گردش کارخانه  از ابتدا طی...

مطالب مرتبط با برچسب