جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   فروش اسناد مناقصه سد کمندان لرستان آغاز شد
۲۸ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۵۹

فروش اسناد مناقصه سد کمندان لرستان آغاز شد

مدیر عامل شرکت آب منطقه‎ای لرستان با بیان اینکه عملیات اجرایی سد کمندان تعطیل نشده و خبرنگاران می‎توانند از روند فعالیت سد بازدید کرده و گزارش تهیه کند، تصریح کرد: قرارداد اولیه سد کمندان در بهمن ماه گذشته به اتمام رسید، لذا برای جلوگیری از توقیف عملیات اجرایی، قراردادی به مبلغ  ۵۰ میلیارد ریال با احتساب ۲۵ درصد مازاد، در تاریخ بیست و سوم بهمن ۹۵ با پیمانکار طرح مبادله شد و عملیات اجرایی هم‎اکنون در قالب قرار مذکور ادامه دارد.

دکتر رضا میرزایی با ذکر این مطلب که مناقصه محدود به صورت دو مرحله‎ای با دعوت از شرکت‎های ارزیابی شده برگزار می‎شود، تصریح کرد: همزمان اسناد مناقصه عملیات باقیمانده سد کمندان توسط مشاور طرح تهیه شده و در حال فروش اسناد مناقصه سد کمندان لرستان به پیمانکاران تایید صلاحیت شده  و پروسه انتخاب پیمانکار ظرف حداکثر یکماه امکان‌پذیر است.

همچنین میرزایی توضیح داد که سد کمندان ازنا سدی خاکی با هسته رسی به ارتفاع ۶۴ متر، طول تاج ۶۵۰ متر و حجم مخزن ۲۸ میلیون مترمکعب است که با هدف تنظیم ۷۹ میلیون متر مکعب آب شرب، صنعت و کشاورزی در دست ساخت است، اظهار کرد: این سد در مجموع ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و هزینه اجرایی آن تاکنون معادل ۱۱۴ میلیارد تومان بوده و برای تکمیل باقیمانده سد به ۱۲۵میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

سیاوش ارجمندزاده گفت:این پروژه اکنون در حال انجام فرایندهای اداری برای برگزاری مناقصه است که به محض انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی آن آغاز می ‎شود. یکی دیگر از پروژه‌های اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در بندر کنگان و پروژه احداث...
 محمد اسلامی گفت:برای رسیدن به این هدف لازم است چند واحد دیگر نیروگاههای هسته‌ای در کشور جانمایی شود.بنابراین به زودی از طریق ساز و کارهای گوناگون با استفاده از ظرفیت داخلی و به کارگیری شرکت‌های بزرگ بین المللی سرمایه‌گذاری برای رسیدن به...

مطالب مرتبط با برچسب