شنبه, ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
»   مدیران برتر  »   فروش دستگاه کارتخوان سیار
۷ دی ۱۴۰۰ , ساعت ۱۴:۰۶

فروش دستگاه کارتخوان سیار

دستگاه کارتخوان سیار ، دستگاه پوز بیسیم اختصاصی است. که عملکرد پایانه فروش الکترونیکی را به صورت بی سیم انجام می دهد. دستگاه کارتخوان بیسیم برای مشاغلی مفید است که معاملات خود را الزاما در یک مکان ثابت انجام نمی دهند.
به عنوان مثال هر شغلی از فروشندگان بازار گرفته تا کامیون های پخش مواد غذایی که با مشتری هایی در مکان ها و موقعیت های جغرافیایی مختلف سازمان ارتباط برقرار میکنند، نیازمند این نوع از دستگاه کارتخوان هستند.
کارتخوان ها نقش کاتالیزور را بازی می کنند. با استفاده از دستگاه پوز، عملیات نقل و انتقال پول در کوتاهترین زمان انجام می شود و بدین ترتیب چرخش پول در نظام بانکی کشور به سرعت صورت می پذیرد.
با معرفی دستگاه های کارتخوان سیار، تبادل پول به صورت نقدی، کمتر انجام می شود اما از طرف دیگر، حساب های بانکی سرمایه نقدی بیشتری در خود جمع می کنند. این اتفاق می تواند موجب پیشرفت کشور و افزایش سرمایه گذاری در بانک ها شود.
ضریب امنیت در دستگاه های پوز بسیار بالاست، زیرا موجب می شود تا افراد پول نقد کمتری همراه خود داشته باشند و خیالشان از بابت امنیت در برابر دزدان و سارقان راحت باشد. در تراکنش های دستگاه کارتخوان سیار، امکان از بین رفتن و گم شدن پول وجود ندارد. حتی در تراکنش های ناموفق که پول از حساب کم می شود، حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد، مبلغ کسر شده به حساب شخص باز می گردد.

معمولا خدماتی که از طریق کارتخوان ارائه می شود، رایگان است و اگر هزینه ای داشته باشد، خیلی ناچیز است. با استفاده از دستگاه پوز، صرفه جویی زیادی در قطع درختان، مصرف کاغذ و چاپ اسکناس می شود. می توان گفت کارتخوان یک بانک سیار است که می توان تراکنش های مورد نیاز بانکی را به وسیله آن ها انجام داد. با استفاده از کارتخوان سیار، تراکنش هایی مانند، پرداخت قبوض خدماتی، دریافت موجودی و پرداخت پول به راحتی انجام می شود.

برای اینکه بتوانید عملیات بانکی خود را با دستگاه پوز بانکی انجام دهید، باید کارت بانکی خود را از شیار کنار دستگاه عبور دهید. پس از این کار منوی عملیات مختلف بانکی برای شما ظاهر می شود. اولین گزینه معمولا گزینه خرید است که پس از انتخاب آن، مبلغ مورد نظر را وارد کرده و در پایان رمز چهار رقمی را وارد دستگاه می کنیم. با این کار تراکنش بانکی انجام شده و تسویه حساب صورت می پذیرد.

در هنگام انجام تراکنش، دستگاه باید به شبکه بانکی وصل باشد تا بانک بتواند اطلاعات وارد شده توسط خریدار را با مشخصات او در پایگاه اطلاعاتی اش مطابقت داده و تایید نماید. پس از تایید هویت خریدار، مبلغ خرید از حساب او کسر شده و به حساب فروشنده انتقال داده می شود. سپس رسید تراکنش موفق برای خریدار و فروشنده چاپ می گردد.

فروشگاه هفت سین
فروش ، نصب و پشتیبانی انواع دستگاه هایی کارتخوان و دستگاه های دایرکت در سراسر کشور
ارائه دهنده انواع پوزهای بیسیم در سراسسر کشور
فروش ATM و دستگاه کارتخوان سیار

ارتباط با فروشگاه
۰۹۳۰۸۱۱۱۸۶۶
https://www.instagram.com/7sinorg

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

ستون فقرات تمامی افراد در حالت عادی دارای قسمت‌هایی به سمت داخل و بیرون است. اما در مواردی ستون فقرات دچار چرخش و انحراف‌های غیرطبیعی می‌شود و در جهت غیرطبیعی قوس پیدا می‌کند. کاملا طبیعی است که ستون فقرات در...
تمام افراد برای این که بتوانند صلاحیت رانندگی در شهر را داشته باشند باید مجوزهای لازم را اخذ کرده و کلاس‌ها و امتحان رانندگی را با موفقیت پشت سر بگذارند.آموزش رانندگی و گرفتن گواهینامه یکی از چالش‌هایی است که بسیاری...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها