پربازدید های سه شنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

سه شنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
»   مسکن و عمران  »   فروش و صادرات انواع سنگهای ساختمانی
۸ شهریور ۱۳۹۸ , ساعت ۱۲:۱۲

فروش و صادرات انواع سنگهای ساختمانی

سنگ یکی از مهمترین مصالح ساختمانی است که در بخش های مهمی چون نما، پله ها، پوشش کف و دیوار و بسیاری نقاط دیگر ساختمان ها بکار می رود. به لحاظ وزنی نیز یکی از عمده ترین مصالح مصرفی در صنعت ساختمان به شمار می رود.

 مهندس سالاروند،کارشناس ارشد عمران -سازه فعال در زمینه فروش و صادرات انواع سنگ های ساختمانی و با در اختیار داشتن تخصص در زمینه سنگ ساختمانی با تحصیلات مرتبط توانایی ارایه هر گونه مشاوره از طراحی تا اجرا را دارا می باشد.

مشاوره نوع سنگ مصرفی ، رنگ مناسب با طرح مورد نظر ، انتخاب صحیح سنگ بر اساس موقعیت مصرف در ساختمان ، بهینه قیمت و جایگزین صحیح نوع سنگ بنا بر قیمت و کیفیت ، توانایی محاسبه و بررسی و حتی بهینه کردن میزان سنگ مصرفی در نماهای کلاسیکتوسط مهندس سالاروند انجام می شود.

🔹 تراونیکس

🔸 تراورتن

🔹 سیلور

🔸 گرانیت

🔹 گوهره

🔸 مرمریت

🔹 چینی ازنا

🔸 چینی الیگودرز

🔹 اونیکس (مرمر)

🔸  کریستال الیگودرز

 

مهندس سالاروند آماده پاسخگوئی و ارائه مشاوره به شما مشتریان گرامی می باشد.

LUXURY STONE 

  LUXURY STONE 

 

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مسکن و عمران

شرکت شهریار بتن در زمینه طراحی و اجرای بتن ریزی کفپوشهای سیمانی ، سخت صنعتی ، ضد سایش ، اپوکسی ، پلی یورتان ، بتن رنگی و پودری با استفاده از ماله برقی سر نشین دار و ساده و ماله پروانه ای به صورت پیشرفته با دوربین های لیزری ، موتوری و دستی و نیز آرماتور بندی با بهره گیری از کادری مجرب ، خبره...
   و بر اساس  گزارش ایرنا ، آرام حلیم  در همایش دهیاران شهرستان مشگین شهر گفت: امسال هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال از محل تسهیلات ارزان قیمت اشتغال روستایی و ۴۰۰ میلیارد ریال دیگر نیز از محل اعتبارات بنیاد علوی برای...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها