پنجشنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۸
»   مسکن و عمران  »   فروش و صادرات انواع سنگهای ساختمانی
۸ شهریور ۱۳۹۸ , ساعت ۱۲:۱۲

فروش و صادرات انواع سنگهای ساختمانی

سنگ یکی از مهمترین مصالح ساختمانی است که در بخش های مهمی چون نما، پله ها، پوشش کف و دیوار و بسیاری نقاط دیگر ساختمان ها بکار می رود. به لحاظ وزنی نیز یکی از عمده ترین مصالح مصرفی در صنعت ساختمان به شمار می رود.

 مهندس سالاروند،کارشناس ارشد عمران -سازه فعال در زمینه فروش و صادرات انواع سنگ های ساختمانی و با در اختیار داشتن تخصص در زمینه سنگ ساختمانی با تحصیلات مرتبط توانایی ارایه هر گونه مشاوره از طراحی تا اجرا را دارا می باشد.

مشاوره نوع سنگ مصرفی ، رنگ مناسب با طرح مورد نظر ، انتخاب صحیح سنگ بر اساس موقعیت مصرف در ساختمان ، بهینه قیمت و جایگزین صحیح نوع سنگ بنا بر قیمت و کیفیت ، توانایی محاسبه و بررسی و حتی بهینه کردن میزان سنگ مصرفی در نماهای کلاسیکتوسط مهندس سالاروند انجام می شود.

🔹 تراونیکس

🔸 تراورتن

🔹 سیلور

🔸 گرانیت

🔹 گوهره

🔸 مرمریت

🔹 چینی ازنا

🔸 چینی الیگودرز

🔹 اونیکس (مرمر)

🔸  کریستال الیگودرز

 

مهندس سالاروند آماده پاسخگوئی و ارائه مشاوره به شما مشتریان گرامی می باشد.

LUXURY STONE 

  LUXURY STONE 

 

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مسکن و عمران

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در 21 آبان 98 طی نامه شماره 121006/100/02 خطاب به مدیران کل راه و شهرسازی استانها دستور لغو شیوه نامه مذکور را ابلاغ نمود. در متن نامه آمده است: “با عنایت به درخواست های واصل...
درخواست از شورای فرهنگ عمومی؛ بازگرداندن روز ملی اسکان معلولان و نیازمندان 20 مهر به تقویم بیش از یکصد و ده هزار زوج معلول فاقد مسکن هستند! به نقل از فارس من ; مدیرعامل انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران گفت: بیش...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها