شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   فعالیت مجدد کارخانه سبلان پارچه
۳ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۴۰

مدیرعامل کارخانجات نساجی و پوشاک سبلان پارچه:

فعالیت مجدد کارخانه سبلان پارچه

انور حجازی نیا گفت:با ورود دستگاه قضایی این شرکت از حالت تعلیق در آمد و باعث اشتغالزایی برای یک هزار و 300 نفر در استان اردبیل شد.

انور حجازی نیا گفت:از سال ۱۳۷۱ با احداث گروه نساجی سبلان پارچه موافقت شد و این مجموعه فعالیت خود را بصورت گسترده آغاز کرد.

در سال های اخیر به دلیل کارشکنی یکی از بانک ها و سودجویی گروه فساد، این شرکت به حالت تعلیق در آمده بود که با ورود دستگاه قضائی مشکلات موجود برطرف شد و این کارخانه فعالیت خود را از ۲۸ اسفندماه سال ۹۹ شروع کرد که به دلیل آغاز موج سوم کرونا فعالیت آن با کمی تاخیر و به صورت رسمی از ۲۸ فروردین ماه سالجاری آغاز کرد.

هزینه راه اندازی کامل این مجموعه با اعتبار ۳۲۶ میلیارد تومان(با دلار ۸۰۰ تومانی) انجام شده بود که گروه فساد این کارخانه را تنها با قیمت ۷۸ میلیارد تومان به مزایده گذاشته بودند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

گچ یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان ها و صنایع می باشد. یکی از کاربردهای ویژهٔ گچ، اندود کردن دیوارها و آراستن سطوح داخلی ساختمان هاست و با استفاده از هنر گچبری به آن زیبایی می‌بخشند. گچ صنعتی امید،سمنان، تولید کننده...
به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...

مطالب مرتبط با برچسب