سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   فهرست طرحهای مناقصه ای زیمباوه در اختیار طرف ایرانی قرار می گیرد
۱۰ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۱۰

فهرست طرحهای مناقصه ای زیمباوه در اختیار طرف ایرانی قرار می گیرد

سفیر جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه با «جورام گومبو» وزیر حمل و نقل، ارتباطات و توسعه زیرساخت های زیمبابوه ملاقات و درخصوص راه های توسعه همکاری دو کشور مذاکره کرد.

احمد عرفانیان در این ملاقات گفت: ما آمادگی داریم روابط خود را با این کشور در همه زمینه ها از جمله راه سازی، پل سازی، ارتباطات و توسعه زیر ساخت ها افزایش دهیم.
سفیر کشورمان به توانمندی های شرکت های ایرانی در زمینه های یاد شده اشاره کرد و ادامه داد: برخی از این شرکت ها دارای رتبه های بالای بین المللی هستند و مایلند در اجرای پروژه های مختلف در حوزه کاری این وزارتخانه حضور پیدا کنند، بنا بر این خوشحال خواهیم شد چنانچه فهرست طرح هایی که به مناقصه گذاشته می شوند در اختیار طرف ایرانی قرار گیرد.
همچنین در این دیدار «جورام گومبو» وزیر حمل و نقل زیمبابوه با ابراز خرسندی از روابط دوستانه بین دو کشور گفت: ما در همه زمینه های مربوط به حمل و نقل، ارتباطات و زیر ساخت ها می توانیم با جمهوری اسلامی ایران همکاری داشته باشیم.
وی افزود: جاده ها، فرودگاه ها، خطوط ریلی و توسعه زیر ساخت ها مانند سد سازی در حوزه کاری وزارتخانه ما قرار دارد و خوشحال می شویم شرکت های ایرانی در مناقصه هایی که در این زمینه ها برگزار می گردد، شرکت کنند.
جورام گومبو تصریح کرد: فهرست پروژه ها را در اختیار طرف ایرانی قرار خواهیم داد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...
دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...

مطالب مرتبط با برچسب