شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   فوتبالیست پیشکسوت و اخلاق مدار ایران درگذشت
۱۴ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۱۶:۳۲

در پی خداحافظی «منصور پورحیدری» از عرصه ورزش کشور

فوتبالیست پیشکسوت و اخلاق مدار ایران درگذشت

با درگذشت «منصور پورحیدری»، عرصه ورزش کشور، یک فوتبالیست پیشکسوت و اخلاق مدار خود را از دست داد.

بزرگ مرد فوتبال ایران و پیشکسوت استقلال، در سن هفتاد و یک سالگی درگذشت.

منصور پورحیدری متولد ۶ بهمن ۱۳۲۴ بعد از  یک سال مبارزه با بیماری سرطان، در روز یکشنبه گذشته (نهم آبان ماه) به دلیل شدت عفونت ریوی بار دیگر در ICU بستری و ممنوع الملاقات شد تا اینکه صبح روز جمعه ۱۴ آبان ماه، این مرد بزرگ و افتخارآفرین استقلال تهران که این تیم را به قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا نیز رسانده بود، در بیمارستان ایران مهر تهران درگذشت.

براساس این گزارش، در میان هواداران استقلال بیشتر او را با نام پدر استقلال می‌شناختند. بی شک منصور پورحیدری حق بزرگی برگردن فوتبال ایران دارد. بسیاری از نسل فعلی مربیان ایرانی شاگرد پورحیدری بوده‌اند.

فرصت پرس، درگذشت این ورزشکار پیشکسوت کشورمان را به خانواده او، به جامعه ورزشی و تمام دوستداران ورزش ایران، تسلیت می گوید و شادی روح او را آرزو می کند.

پایان خبر – ن.ش.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...
به نقل از ایرنا،این مهم در راستای نام‌گذاری سال جاری با عنوان «سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» توسط رهبر معظم انقلاب، همچنین لزوم حمایت از صاحبان صنایع کوچک انجام شد. به این منظور صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با پذیرش ریسک...

مطالب مرتبط با برچسب