سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   فوتبالیست پیشکسوت و اخلاق مدار ایران درگذشت
۱۴ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۱۶:۳۲

در پی خداحافظی «منصور پورحیدری» از عرصه ورزش کشور

فوتبالیست پیشکسوت و اخلاق مدار ایران درگذشت

با درگذشت «منصور پورحیدری»، عرصه ورزش کشور، یک فوتبالیست پیشکسوت و اخلاق مدار خود را از دست داد.

بزرگ مرد فوتبال ایران و پیشکسوت استقلال، در سن هفتاد و یک سالگی درگذشت.

منصور پورحیدری متولد ۶ بهمن ۱۳۲۴ بعد از  یک سال مبارزه با بیماری سرطان، در روز یکشنبه گذشته (نهم آبان ماه) به دلیل شدت عفونت ریوی بار دیگر در ICU بستری و ممنوع الملاقات شد تا اینکه صبح روز جمعه ۱۴ آبان ماه، این مرد بزرگ و افتخارآفرین استقلال تهران که این تیم را به قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا نیز رسانده بود، در بیمارستان ایران مهر تهران درگذشت.

براساس این گزارش، در میان هواداران استقلال بیشتر او را با نام پدر استقلال می‌شناختند. بی شک منصور پورحیدری حق بزرگی برگردن فوتبال ایران دارد. بسیاری از نسل فعلی مربیان ایرانی شاگرد پورحیدری بوده‌اند.

فرصت پرس، درگذشت این ورزشکار پیشکسوت کشورمان را به خانواده او، به جامعه ورزشی و تمام دوستداران ورزش ایران، تسلیت می گوید و شادی روح او را آرزو می کند.

پایان خبر – ن.ش.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها