یکشنبه, ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   فوتبالیست پیشکسوت و اخلاق مدار ایران درگذشت
14 آبان 1395 , ساعت 16:32

در پی خداحافظی «منصور پورحیدری» از عرصه ورزش کشور

فوتبالیست پیشکسوت و اخلاق مدار ایران درگذشت

با درگذشت «منصور پورحیدری»، عرصه ورزش کشور، یک فوتبالیست پیشکسوت و اخلاق مدار خود را از دست داد.

بزرگ مرد فوتبال ایران و پیشکسوت استقلال، در سن هفتاد و یک سالگی درگذشت.

منصور پورحیدری متولد ۶ بهمن ۱۳۲۴ بعد از  یک سال مبارزه با بیماری سرطان، در روز یکشنبه گذشته (نهم آبان ماه) به دلیل شدت عفونت ریوی بار دیگر در ICU بستری و ممنوع الملاقات شد تا اینکه صبح روز جمعه ۱۴ آبان ماه، این مرد بزرگ و افتخارآفرین استقلال تهران که این تیم را به قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا نیز رسانده بود، در بیمارستان ایران مهر تهران درگذشت.

براساس این گزارش، در میان هواداران استقلال بیشتر او را با نام پدر استقلال می‌شناختند. بی شک منصور پورحیدری حق بزرگی برگردن فوتبال ایران دارد. بسیاری از نسل فعلی مربیان ایرانی شاگرد پورحیدری بوده‌اند.

فرصت پرس، درگذشت این ورزشکار پیشکسوت کشورمان را به خانواده او، به جامعه ورزشی و تمام دوستداران ورزش ایران، تسلیت می گوید و شادی روح او را آرزو می کند.

پایان خبر – ن.ش.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها