شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   قدردانی استاندار خراسان شمالی از تلاش های دبیرخانه شورای گفتگوی دولت
۳ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۱۳

قدردانی استاندار خراسان شمالی از تلاش های دبیرخانه شورای گفتگوی دولت

دکتر محمد علی شجاعی در دهمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان با اعلام این مطلب گفت: اهمیت بخش خصوصی بر هیچ آدم عاقلی پوشیده نیست زیرا هیچ جای دنیا را در طول تاریخ دولت آباد نکرده بلکه بخش خصوصی اباده کرده است.

وی افزود:دولت مدیریتش نظارت و فراهم سازی زیرساخت ها و ایجاد محیط امن برای بخش خصوصی است تا بخش خصوصی بتواند سرمایه گذاری کند.

وی اظهار داشت :در این چند سال اگر شعارهای دولت در راستای اشتغالزایی و فرمایشات مقام معظم رهبری در باره اقتصاد مقاومتی محقق شده بخش خصوصی فراهم کرده نه بخش دولتی.

استاندار خراسان شمالی در ادامه از تلاش های دبیرخانه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و اتاق بازرگانی استان در راستای فراهم سازی رشد رونق تولید و رفع مشکلات مابین بخش دولتی و خصوصی استان قدردانی کرد.

شجاعی با بیان این که شان هر جلسه به اجرایی شدن مصوبات آن است نه به تعداد مصوبات و تعداد جلسات آن، گفت:امیدواریم با همکاری خوب بخش خصوصی و دولتی استان بتوانیم در جلسات شورا خروجی عملیاتی برای تولید ثروت در استان فراهم آوریم.

رییس شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی خراسان شمالی خواستار پای کار آمدن همه افراد عضو اتاق بازرگانی شد و بیان کرد: همه ما وظیفه داریم در استان تمام شرایط لازم را برای توسعه و رشد بخش خصوصی در تمام بخش ها ایجاد کنیم.

وی از برگزاری نشستی با تمام اعضای اتاق بازرگانی استان در اینده نزدیک در محل استانداری خبر داد و افزود:این نشست به منظور تبادل نظر، بیان مشکلات و ارائه راهکارها برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از:«ساروم»: شرکت سیمان ارومیه طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، از عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده در ارتباط با املاک خبر داد و دلیل آن را عدم وجود...
به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها