سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   قطعی آب و برق «ناغان» در پی زلزله 5 ریشتری امشب
۸ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۲:۱۵

قطعی آب و برق «ناغان» در پی زلزله ۵ ریشتری امشب

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از قطعی آب و برق منطقه «ناغان» در استان چهارمحال و بختیاری در پی زلزله امشب در این منطقه خبر داد و گفت: عوامل وزارت نیرو در حال رفع این مشکل هستند.

بهنام سعیدی در این باره اظهار کرد: به دنبال وقوع زمین‌لرزه ۵ ریشتری در ساعت ۲۰:۰۷ امشب که در شهرستان ناغان استان چهارمحال و بختیاری روی داد، بلافاصله تیم‌های ارزیاب به محل اعزام شده و بررسی‌های خود را آغاز کردند.

همچنین تمامی دستگاه‌های امدادی، خدماتی و انتظامی به دستور مدیریت بحران به حالت آماده‌باش درآمدند.

وی با بیان اینکه این زمین‌لرزه در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داده و کانون آن در دو کیلومتری ناغان و ۱۰ کیلومتری شهرستان اردل بود، اظهار کرد: گزارش‌های اولیه حاکی از این است که تاکنون این زمین‌لرزه منجر به مصدومیت دو تن شده است.

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور همچنین افزود: گزارش‌ها حاکی از این است که در پی این زمین‌لرزه جریان آب و برق در این مناطق قطع شده که عوامل وزارت نیرو در حال رفع مشکل هستند. همچنین دیوار برخی از منازل و ساختمان‌های قدیمی نیز ترک‌خوردگی گزارش شده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب