پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   لیست خروجی آبی های پایتخت تا ۷۲ ساعت آینده مشخص خواهد شد
۲۸ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۵۶

لیست خروجی آبی های پایتخت تا ۷۲ ساعت آینده مشخص خواهد شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران  از مشخص شدن لیست خروجی آبی های پایتخت تا ۷۲ ساعت آینده خبر داد.

منصوریان گفت: در سال ۷۲ ساعت آینده خروجی‌های ما مشخص می‌شوند و دو نفر از لیست‌مان بیرون می‌روند و جباری و جباروف به ما اضافه می‌شوند. جباروف نیاز داشت به ازبکستان برود و گذرنامه‌اش را عوض کند، او طبق برنامه‌ای که در اختیارش گذاشته‌ایم کار می‌کند. جباری و جباروف به تیم ما وزن و پرستیژ می‌دهند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در واکنش به این سوال که آیا خارج کردن نام دو بازیکن باعث نمی‌شود آنها سخت‌تر بتوانند تیم پیدا کنند؟ گفت: فوتبال حرفه‌ای است. در اینجا نباید وارد فضای احساسی شویم. باید عواطف را کنار بگذاریم. هیچ کس برای من صبر نمی‌کند که من برای او صبر کنم. فوتبال حرفه‌ای است و اگر قرار باشد وارد فضای عاطفی شویم باید به ۲۵ سال پیش برگردیم.

وی درباره شایعاتی مبنی بر مصدومیت جباری، بیان کرد: جباری چهار سال است که در قطر بازی می‌کند. با توجه به این عقبه فضای شایعات ایجاد شده است. به افتخاری هم گفته‌ام که در قرارداد همه بازیکنان این مساله باید باشد که در تست پزشکی موفق باشند. جباری پلکانی به ما اضافه شده و در بدنسازی هم بود. او در بازی آخرمان ۱۵ دقیقه با تیم بازی کرد و مثل جباروف عالی بود. ما می‌خواهیم جباری در فضایی که ایجاد کرده باشد با این حال اگر پزشکان بگویند هر بازیکنی مشکلی دارد ما به آن تمکین می‌کنیم.

منصوریان در پاسخ به این سوال که سرنوشت کادر پزشکی استقلال چه خواهد شد، گفت: دکتر نوروزی عضوی از خانواده استقلال است اما کار برای دکتر ستوده سخت است چون اینجا استقلال است و کسی برای کسی کار نمی‌کند و همه برای استقلال کار می‌کنند. بحث نوروزی جداست چون او سال‌ها با استقلال کار کرده است. یک چالش درباره جباری ایجاد شد اما باید صحبت کنیم تا حل شود اما فضا برای دکتر ستوده بسته است و او در کنار ما نخواهد بود.

پایان خبر- س ز

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها