یکشنبه, ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   مجروحیت 2 نفر دیگر در زمین لرزه امروز خراسان رضوی
13 اردیبهشت 1396 , ساعت 13:53

مجروحیت ۲ نفر دیگر در زمین لرزه امروز خراسان رضوی

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی از مجروح شدن دو نفر در زلزله بامداد امروز این استان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری، حجت علی شایانفر اظهارکرد: کانون زلزله ساعت ۱:۴۲ دقیقه بامداد امروز با بزرگی ۵.۳ ریشتر در عمق هفت کیلومتری زمین بود و تاکنون بیش از ۳۰ پس لرزه ثبت شده که چهار مورد آن بالای سه ریشتر بوده است.

وی تصریح کرد: زلزله بامداد امروز همچنین منجر به تخریب و فروریختن برخی از ساختمان هایی شد که در جریان زلزله ۱۶ فروردین ماه سفیدسنگ آسیب دیده و ترک برداشته بودند و تا کنون دو نفر نیز مجروح شده اند.

وی افزود: پس از وقوع زلزله، فرمانداران شهرستانهای مشهد، فریمان، تربت جام و سرخس ابه حالت آماده باش در آمدند و گروه های ارزیاب محلی شامل دهیاران و نیروهای پاسگاه های انتظامی به منطقه اعزام شدند.

شایانفر ادامه داد: ۱۲ گروه ارزیاب از سوی جمعیت هلال احمر به مناطق مختلف اعزام شدند و مورد خاصی تاکنون گزارش نشده است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی اظهارکرد: در عین حال دو بیمارستان سجادیه تربت جام و حضرت زهرا(س) فریمان از دیشب در حال آماده باش هستند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها