جمعه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   مجروحیت 2 نفر دیگر در زمین لرزه امروز خراسان رضوی
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۵۳

مجروحیت ۲ نفر دیگر در زمین لرزه امروز خراسان رضوی

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی از مجروح شدن دو نفر در زلزله بامداد امروز این استان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری، حجت علی شایانفر اظهارکرد: کانون زلزله ساعت ۱:۴۲ دقیقه بامداد امروز با بزرگی ۵.۳ ریشتر در عمق هفت کیلومتری زمین بود و تاکنون بیش از ۳۰ پس لرزه ثبت شده که چهار مورد آن بالای سه ریشتر بوده است.

وی تصریح کرد: زلزله بامداد امروز همچنین منجر به تخریب و فروریختن برخی از ساختمان هایی شد که در جریان زلزله ۱۶ فروردین ماه سفیدسنگ آسیب دیده و ترک برداشته بودند و تا کنون دو نفر نیز مجروح شده اند.

وی افزود: پس از وقوع زلزله، فرمانداران شهرستانهای مشهد، فریمان، تربت جام و سرخس ابه حالت آماده باش در آمدند و گروه های ارزیاب محلی شامل دهیاران و نیروهای پاسگاه های انتظامی به منطقه اعزام شدند.

شایانفر ادامه داد: ۱۲ گروه ارزیاب از سوی جمعیت هلال احمر به مناطق مختلف اعزام شدند و مورد خاصی تاکنون گزارش نشده است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی اظهارکرد: در عین حال دو بیمارستان سجادیه تربت جام و حضرت زهرا(س) فریمان از دیشب در حال آماده باش هستند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از اقتصاد آنلاین، برخی از این شرکت ها عبارتند از: «کنور»: شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور از واگذاری ۳۹۲میلیارد تومان سهام شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات خبر داد. «شنفت» و «شرانل»: شرکت‌های نفت پارس و نفت ایرانول...
محمد جواد آذری جهرمی گفت: امروز با ثبت یک درخواست در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، به عنوان یک شهروند، تقاضا دادم که کلیه قراردادهای درآمدزا و هزینه‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سال ۱۳۸۵ -که قطعا محرمانگی ندارند- منتشر شود.  به...

مطالب مرتبط با برچسب