شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   مجروحیت 2 نفر دیگر در زمین لرزه امروز خراسان رضوی
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۵۳

مجروحیت ۲ نفر دیگر در زمین لرزه امروز خراسان رضوی

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی از مجروح شدن دو نفر در زلزله بامداد امروز این استان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری، حجت علی شایانفر اظهارکرد: کانون زلزله ساعت ۱:۴۲ دقیقه بامداد امروز با بزرگی ۵.۳ ریشتر در عمق هفت کیلومتری زمین بود و تاکنون بیش از ۳۰ پس لرزه ثبت شده که چهار مورد آن بالای سه ریشتر بوده است.

وی تصریح کرد: زلزله بامداد امروز همچنین منجر به تخریب و فروریختن برخی از ساختمان هایی شد که در جریان زلزله ۱۶ فروردین ماه سفیدسنگ آسیب دیده و ترک برداشته بودند و تا کنون دو نفر نیز مجروح شده اند.

وی افزود: پس از وقوع زلزله، فرمانداران شهرستانهای مشهد، فریمان، تربت جام و سرخس ابه حالت آماده باش در آمدند و گروه های ارزیاب محلی شامل دهیاران و نیروهای پاسگاه های انتظامی به منطقه اعزام شدند.

شایانفر ادامه داد: ۱۲ گروه ارزیاب از سوی جمعیت هلال احمر به مناطق مختلف اعزام شدند و مورد خاصی تاکنون گزارش نشده است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی اظهارکرد: در عین حال دو بیمارستان سجادیه تربت جام و حضرت زهرا(س) فریمان از دیشب در حال آماده باش هستند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از:«ساروم»: شرکت سیمان ارومیه طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، از عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده در ارتباط با املاک خبر داد و دلیل آن را عدم وجود...
به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها