یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   مجوز احداث چهار درمانگاه تامین اجتماعی در استان بوشهر صادر شد.و به دنبال آن درمانگاه تامین اجتماعی دلوار نیز مناقصه آن انجام و کار وارد مرحله فنی شده‌است و درمانگاه دیلم نیز اکنون در حال بتن ریزی و زیرسازی قرار دارد.
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۵۴

دکتر سید جواد رکاب‌‏پور، مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر،

مجوز احداث چهار درمانگاه تامین اجتماعی در استان بوشهر صادر شد.و به دنبال آن درمانگاه تامین اجتماعی دلوار نیز مناقصه آن انجام و کار وارد مرحله فنی شده‌است و درمانگاه دیلم نیز اکنون در حال بتن ریزی و زیرسازی قرار دارد.

دکتر سید جواد رکاب‌‏پور گفت،درمانگاه تامین اجتماعی دلوار نیز مناقصه آن انجام و کار وارد مرحله فنی شده‌است و درمانگاه دیلم نیز اکنون در حال بتن ریزی و زیرسازی قرار دارد که انتظار است این ۲ درمانگاه نیز براساس برنامه زمان بندی مورد بهره‌‏برداری قرار گیرند.

دکتر سید جواد رکاب‌‏پور گفت،برای سه درمانگاه خارج از مرکز استان با تعامل خوب مسئولان محلی مکان‏‌هایی برای احداث درمانگاه جانمایی شده‌است ولی با توجه به نیاز درمانگاه‌‎ها به سطح دسترسی مطلوب پیگیری شده تا با زمینی با موقعیت بهتر تامین شود تا جامعه هدف این درمانگاه بتوانند خدمات مدنظر خود را براحتی دریافت کنند.درمانگاه‌‏های جم و خورموج و پلی کلینیک برازجان به ترتیب ۶۸، ۷۵ و ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و تلاش می‌کنیم تا در نیمه نخست امسال به بهره‌برداری برسند.
وی یادآور شد: درمانگاه تامین اجتماعی دلوار نیز مناقصه آن انجام و کار وارد مرحله فنی شده‌است و درمانگاه دیلم نیز اکنون در حال بتن ریزی و زیرسازی قرار دارد که انتظار است این ۲ درمانگاه نیز براساس برنامه زمان بندی مورد بهره‌‏برداری قرار گیرند.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «سپیدار»: شرکت سپیدار سیستم آسیا در ارتباط با زمانبندی پرداخت سود سال منتهی به ۳۰اسفند ۱۳۹۹ اعلام کرد که سود همه سهامداران اعم از حقیقی و حقوقی(به جز سهامداران...
مجتبی آراسته گفت،پیگیری و ساماندهی زمین مشاغل مزاحم شهری کاشان و پیگیری زمین برای ایجاد شهرک صنایع غذایی کامو، تخصیص زمین به راهدارخانه برزک و کامو، شهرک صنعتی جوشقان قالی، فرماندهی نیروی انتظامی به مساحت ۹ هزار مترمربع و کلانتری راوند...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها