شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   مجوز حضور در مناقصات نفتی عراق برای شرکت ایرانی صادر شد
۲۷ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۷:۱۱

مجوز حضور در مناقصات نفتی عراق برای شرکت ایرانی صادر شد

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین از صدور مجوز حضور در مناقصات نفتی جنوب عراق برای این شرکت خبر داد.
مدیرعامل شرکت فولاد اکسین با بیان اینکه این شرکت تنها واحد فولادی تولیدکننده ورق عریض در ایران است افزود: در کل جهان هشت کارخانه ورق های عریض تولید می کنند که فولاد اکسین یکی از آنهاست.
عبدالرضا محمودپور با اشاره به اینکه این شرکت قادر است با بهره گیری از توان فنی بالا عریض ترین ورق فولادی را با عرض ۴.۵ متر تولید کند افزود: ۴۲درصد محصولات ویژه این شرکت در صنایع دریایی، کشتی سازی و مخزن سازی کاربرد دارد.
وی با بیان اینکه هشت سال از عمر این واحد فولادساز می گذرد ولی هنوز بازاری را حتی در کشورهای حوزه خلیج فارس فتح نکرده است افزود: با تلاش های صورت گرفته به تازگی اجازه داده شده در مناقصه های پروژه های نفتی جنوب عراق شرکت کنیم.

شرکت فولاد اکسین تنها تولیدکننده ورق عریض در ایران و هشتمین واحد در جهان است.

پایان خبر- س ز

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
طبق بخشنامه‌ اجرایی تامین منابع مالی دولت از طریق فروش اموال و املاک مازاد، دستگاه‌های اجرایی یک ماه مهلت دارند فهرست آن را در اختیار وزارت اقتصاد قرار دهند و اگر دستگاهی همکاری نکرد به ستاد هماهنگی اقتصادی دولت معرفی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها