چهارشنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۱
»   اجتماعی, بین الملل, فرهنگ و هنر  »   «محسن خزائی» در حلب سوریه به شهادت رسید
22 آبان 1395 , ساعت 16:16

عصر امروز

«محسن خزائی» در حلب سوریه به شهادت رسید

«محسن خزائی» خبرنگار صدا و سیما عصر امروز، در خطوط مقدم نبرد در حلب سوریه به شهادت رسید.

محسن خزایی در ۱۵ آذر  سال ۵۱ در خانواده ای مذهبی که ذاکر اهل بیت بودند متولد شد، او در سال ۷۴به عنوان متصدی صدا  فعالیت خود را در صداو سیما  آغاز کرد و بخاطر شور و نشاط خاصی که در برنامه های جوان ایجاد می کرد و با جوانان ارتباط زیادی داشت مدیر باشگاه خبرنگاران جوان زاهدان شد.

اوج کارش زمانی بود که جریان تکفیری گروهک جندالشیطان در جنوب شرق فعال شده بود . او یکبار از کمین گروهک تکفیری در حادثه تروریستی تاسوکی نجات یافت. شهید محسن خزایی پس ار موفقیت در باشگاه خبرنگاران جوان زاهدان به عنوان مدیرخبر معرفی شد و پس از فعالیت ها ی تخصصی و حرفه ای خبر، عشق دفاع از حرم  او را به سوریه کشاند .او در سوریه بعد از هر گزارش خبری خود ، در بین رزمندگان مقاومت مداحی اهل بیت می کرد تا به امروز که ندای الهی را لبیک گفت و به خیل دوستان شهیدش پیوست.
شهید محسن خزایی در اثر اصابت ترکش ناشی از انفجار خمپاره به ناحیه سر به شهادت رسید.
از این شهید والا مقام  دو پسر و یک دختر به یادگار مانده است.
همچنین تامر صندوق ، تصویربردار خبرگزاری صدا و سیما هم از ناحیه کتف زخمی شده  و هم اکنون در بیمارستان بستری است.
فرصت پرس، شهادت این همکار رسانه ای در جبهه نبرد حق علیه باطل را به خانواده معزز ایشان و اصحاب رسانه تبریک و تسلیت عرض می نماید.
پایان خبر – ی ش
فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , بین الملل  , فرهنگ و هنر

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از ساماندهی سازه های تبلیغاتی شهر تهران خبر داد. رضا صیادی  درباره افزایش غیر متعارف سازه‌های تبلیغاتی در تهران و ساماندهی آنها، گفت: خیلی نمی خواهم مسائل را به دوران های مدیریتی ارتباط بدهم، اما اتفاقی...
علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها