شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   اجتماعی, بین الملل, فرهنگ و هنر  »   «محسن خزائی» در حلب سوریه به شهادت رسید
۲۲ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۱۶:۱۶

عصر امروز

«محسن خزائی» در حلب سوریه به شهادت رسید

«محسن خزائی» خبرنگار صدا و سیما عصر امروز، در خطوط مقدم نبرد در حلب سوریه به شهادت رسید.

محسن خزایی در ۱۵ آذر  سال ۵۱ در خانواده ای مذهبی که ذاکر اهل بیت بودند متولد شد، او در سال ۷۴به عنوان متصدی صدا  فعالیت خود را در صداو سیما  آغاز کرد و بخاطر شور و نشاط خاصی که در برنامه های جوان ایجاد می کرد و با جوانان ارتباط زیادی داشت مدیر باشگاه خبرنگاران جوان زاهدان شد.

اوج کارش زمانی بود که جریان تکفیری گروهک جندالشیطان در جنوب شرق فعال شده بود . او یکبار از کمین گروهک تکفیری در حادثه تروریستی تاسوکی نجات یافت. شهید محسن خزایی پس ار موفقیت در باشگاه خبرنگاران جوان زاهدان به عنوان مدیرخبر معرفی شد و پس از فعالیت ها ی تخصصی و حرفه ای خبر، عشق دفاع از حرم  او را به سوریه کشاند .او در سوریه بعد از هر گزارش خبری خود ، در بین رزمندگان مقاومت مداحی اهل بیت می کرد تا به امروز که ندای الهی را لبیک گفت و به خیل دوستان شهیدش پیوست.
شهید محسن خزایی در اثر اصابت ترکش ناشی از انفجار خمپاره به ناحیه سر به شهادت رسید.
از این شهید والا مقام  دو پسر و یک دختر به یادگار مانده است.
همچنین تامر صندوق ، تصویربردار خبرگزاری صدا و سیما هم از ناحیه کتف زخمی شده  و هم اکنون در بیمارستان بستری است.
فرصت پرس، شهادت این همکار رسانه ای در جبهه نبرد حق علیه باطل را به خانواده معزز ایشان و اصحاب رسانه تبریک و تسلیت عرض می نماید.
پایان خبر – ی ش
فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , بین الملل  , فرهنگ و هنر

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
به نقل از ایرنا، نقاشی خودویرانگر دختری با بادکنک (Girl With Balloon) از بنکسی در حراجی ساتبیز لندن بالای ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار پوند (۲۵ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار) چکش خورد و رکورد جدیدی برای این هنرمند سرشناس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها