یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   محل شهادت مسافران هواپیمای 655 ایران ایر گلباران شد
۱۲ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۲۳

محل شهادت مسافران هواپیمای ۶۵۵ ایران ایر گلباران شد

محل شهادت مسافران هواپیمایی ۶۵۵ ایران ایر در سال ۶۷ در سالروز شهادتشان امروز گلباران شد.

در این مراسم پس از نواختن مارش عزا و سرود جمهوری اسلامی ایران، شرکت کنندگان در حالی که غم و اندوه آکنده از این جنایت دل های آن ها را فرا گرفته بود با نثار شاخه های گل محل شهادت گلگون کفنان ۲۹۰ مسافر را در حوالی تنگه هرمز و هنگام در آبهای استان هرمزگان به یاد این شهدا گلباران کردند.

شرکت کنندگان به هنگام گلباران محل شهادت این عزیزان بار دیگر مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند و این جنایت جنگی و ضد بشری آمریکا را محکوم کرده و بار دیگر با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کردند.

 

از مراسم گلباران محل شهادت ۲۹۰ مسافر هواپیمای ایر باس هم شماری از خبرنگاران و عکاسان و همچنین شبکه خبری کی یو دو ژاپن گزارش و فیلم و عکس تهیه کردند.

در این مراسم علی رئوفی(معاون استاندار هرمزگان)، احمد پویافر(فرماندار بندرعباس) و سردار ترابی(فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان) حضور داشتند . شرکت کنندگان صبح امروز بوسیله شناور داریوش از اسکله شهید حقانی بندرعباس عازم محل مراسم شده بودند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...
به نقل از ایلنا،هرچند  فروش دستگاه و زمین کارخانه با ورود دادستانی متوقف شده اما شواهد نشان می دهد  مدیران نرگس تلاشی برای تولید ندارند و تمام هم وغم‌شان برای پرداخت حقوق و بیمه کارگران با فروش زمین ها و...

مطالب مرتبط با برچسب