سه شنبه, ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
»   سیاسی  »   محمود صادقی رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شد
2 بهمن 1395 , ساعت 11:19

محمود صادقی رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شد

محمود صادقی  در آخرین جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اظهار کرد: بعد از پایان دوره ریاست حزب کارگزاران سازندگی بر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها از اول بهمن‌ ماه، عهده‌دار ریاست دوره‌ای این شورا شد.

براساس این گزارش، محمود صادقی رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شد .

وی با بیان اینکه ریاست انجمن اسلامی سه‌ماهه خواهد بود، گفت:  در دوره‌ای که انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها ریاست شورای هماهنگی را بر عهده دارد آنچه که روال معمول این شورا بوده را دنبال می‌کند اما مهمترین بحث، بحث انتخابات است که این موضوع نیز به صورت جدی دنبال خواهد شد.

این نماینده مجلس همچنین خاطرنشان کرد: طبق دستورالعمل شورای سیاست ‌گذاری اصلاح‌طلبان، رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به عنوان یکی از نایب رئیسان شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاب می‌شود. در حال حاضر آقای عارف رئیس شورا،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی لاری یکی از نایب رئیسان و بنده هم به عنوان رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات یکی دیگر از نایب رئیسان شورای سیاست‌گذاری خواهم بود.

صادقی در پایان در پاسخ به این پرسش که تعامل شما با شورای سیاست‌گذاری در این دوره چگونه خواهد بود، گفت: انجمن اسلامی همواره تعامل خوبی با شورای سیاست‌گذاری داشته و بنده هم به عنوان دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها همواره در جلسات شورای سیاست‌گذاری حضور داشته‌ام. طبیعتاً در این دوره این تعامل میان شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان بیشتر خواهد شد.

پایان خبر – ن ش

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

قیمت هر شانه تخم مرغ ۳۰ عددی در مغازه های سطح شهر تهران ۵۵ تا ۶۰ هزار تومان و در میادین میوه و تره بار ۴۳ هزار تومان است. بر اساس مشاهدات میدانی از برخی از خرده فروشی های سطح شهر...
سخنگوی گمرک گفت: در مهر ماه امسال 19 میلیون و554هزار تن کالا به ارزش 9 میلیارد و 886 میلیون دلار بین ایران و کشورهای جهان تبادل شد که با ثبت رکورد صادرات پنج میلیارد و 268میلیون دلاری در این ماه،...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها