سه شنبه, ۰۱ تیر ۱۴۰۰
»   مدیران برتر  »   مدیر و کارآفرین برتر ایران؛ مهندس فاطمه مقیمی
۱۱ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۷:۰۷

مدیر و کارآفرین برتر ایران؛ مهندس فاطمه مقیمی

یکی دیگر از مدیران کارآفرین کشورمان، سیده فاطمه مقیمی معتقد است: برای  موفقیت، باید به قله فکر کرد.

نخستین بانوی زن ایرانی که توانست یک شرکت بین‌المللی را به نام خود ثبت کند. وی عضو اتاق بازرگانی و دارای مجوز شرکت حمل‌ونقل است.

مهندس فاطمه قیمی دارای ۳ دوره عضویت در هیأت مدیره انجمن صنفی شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی، ۱۲ سال عضویت و ریاست بخش حل اختلاف و رسیدگی به شکایات تجار، شرکت‌ها و رانندگان و… است، همچنین توانسته بیش از ۹۵درصد این پرونده‌ها را با صلح و سازش طرفین مختومه کند.

همچنین، این زن کارآفرین کشورمان، عضو انجمن‌های دوستی ایران و کشورهای مختلف و مدیرعامل انجمن ملی زنان کارآفرین و عضو گروه مطالعاتی و تحقیقاتی کریدور شمال- جنوب است.

این مدیر برتر می گوید: کار سراغ شما نمی‌آید تا وقتی که شما سمتش نروید. من بعد از مدتی اشتغال در یک شرکت با این وضعیت روبه‌رو شدم که یکباره ورشکست شد و تصمیم گرفتــم تا در شرکتی ‌مشابه وارد کار شوم، بنابراین سندیکای ‌شرکت‌های‌ حمل‌ونقل را از طریق وزارت راه و ترابری‌پیدا کردم و به آن سندیکا مراجعه و آمادگی ‌شروع فعالیت خود را در شرکت‌های ‌مشابه اعلام کردم تا اینکه طی‌مدت بسیار کوتاهی، سمت مدیریت داخلی ‌شرکت را به‌عهده گرفتم.
او می افزاید: من اهداف بلندمدتی داشتم و باید از یک جایی شروع می‌کردم، بنابراین تصمیم گرفتم سریعاً یک کاری انجام دهم. به وزارتخانه رفتم و تقاضانامه تاسیس شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی‌ را دادم. با ناباوری ‌و تمسخر روبه‌رو شدم و همین‌طور قبول نشدن تقاضانامه ارائه شده اما هر بار که به در بسته‌ای ‌برخورد می‌کردم، عزم من جزم‌تر می‌شد.
پایان خبر – ن. ش .
فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

به نقل از ایلنا،شرکت پتروشیمی غدیر در نظر دارد  اجرای Piping مربوط بهFire water واحد VCMخود را از طریق مناقصه عمومی به شرکت معتبر و واجد شرایط واگذار نماید. لذا بدینوسیله از شرکت های توانمند در این زمینه  دعوت می شود از تاریخ:...
رشید مرادی گفت:روال کار به این شکل است که معدن کشف شده به شکل مزایده عمومی واگذار شود، این معدن بیش از ۱۰ بار به مزایده عمومی گذاشته شد، اما متقاضی‌ای برایش پیدا نشد تا اینکه امسال متاقضی‌ای برای این...

مطالب مرتبط با برچسب