جمعه, ۱۵ مهر ۱۴۰۱
»   سیاسی  »   برگزاری رزمایش مشترک آبی و خاکی دافوس با حضور دانشجویان و ستاد ارتش
27 اردیبهشت 1396 , ساعت 10:16

برگزاری رزمایش مشترک آبی و خاکی دافوس با حضور دانشجویان و ستاد ارتش

مرحله سوم رزمایش مشترک آبی و خاکی دافوس روی نقشه با حضور دانشجویان دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش برگزار شد.

به نقل از مهر، مرحله سوم رزمایش مشترک روی نقشه آبخاکی با شرکت دانشجویان دانشگاه فرماندهی وستاد ارتش برگزار شد.

سرهنگ علی لعل آسا مدیر اجرایی رزمایش در این باره اظهار داشت: از بعدازظهر روز گذشته، پس از انجام شور اول ستادی، گروههای رزمی که در قالب تیم های نیروی رزمی ونیروی پیاده شونده فعالیت می‌کنند، شور دوم ستادی را اجرا کردند.

وی افزود: در این مرحله گروههای رزمی، ضمن ارائه معایب و محاسن شیوه های اجرای رزمایش بر اساس وظایف محوله به ارکان و عناصر تخصصی، راهکارها وپیشنهادات خود را برای انجام موفق رزمایش بیان کردند.

سرهنگ لعل آسا ضمن بیان این نکته که حضور دانشجویان میهمان از کشورهای دوست و همسایه در این رزمایش بسیار موثر است گفت:گروههای رزمی مشتر آبخاکی، پس از تهیه طرح و صدور طرح های عملیاتی، نسبت به تبدیل طرح ها به دستور و ارائه بند مانور دستور عملیاتی کردند.

شایان ذکر است این رزمایش ۵ روزه تا فردا ادامه خواهد داشت و اساتید و داوران تخصصی، مراحل مختلف رزمایش را بررسی ومورد ارزیابی قرار می دهند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

قیمت هر شانه تخم مرغ ۳۰ عددی در مغازه های سطح شهر تهران ۵۵ تا ۶۰ هزار تومان و در میادین میوه و تره بار ۴۳ هزار تومان است. بر اساس مشاهدات میدانی از برخی از خرده فروشی های سطح شهر...
سخنگوی گمرک گفت: در مهر ماه امسال 19 میلیون و554هزار تن کالا به ارزش 9 میلیارد و 886 میلیون دلار بین ایران و کشورهای جهان تبادل شد که با ثبت رکورد صادرات پنج میلیارد و 268میلیون دلاری در این ماه،...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها