جمعه, ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
»   بین الملل  »   مردم بحرین شب گذشته علیه آل خلیفه تظاهرات کردند
۹ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۰۵

مردم بحرین شب گذشته علیه آل خلیفه تظاهرات کردند

مردم بحرین شب گذشته در اعتراض به اقدامات سرکوبگرانه اخیر آل خلیفه و همچنین با هدف اعلام همبستگی مجدد خود با شیخ «عیسی قاسم» در نقاط مختلف، تظاهرات گسترده برگزار کردند.

به نقل از صوت المنامه، مردم بحرین شب گذشته در اعتراض به اقدامات خصمانه اخیر رژیم آل خلیفه، در نقاط مختلف این کشور تظاهرات گسترده برپا کردند.

بر اساس این گزارش، تظاهرات کنندگان با سر دادن شعارهایی اقدامات سرکوبگرانه نظامیان آل خلیفه علیه انقلابیون و روحانیون برجسته بحرینی را محکوم کردند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات همچنین ضمن اعلام همبستگی مجدد خود با شیخ عیسی قاسم، بر لزوم توقف اقدامات خصمانه آل خلیفه با وی تأکید کردند.

گفتنی است، دادگاه وابسته به رژیم آل خلیفه چندی پیش شیخ عیسی قاسم را به یک سال حبس تعلیقی و مصادره اموال و وجوهات شرعی نزد وی، محکوم کرد.

با این حال، نظامیان رژیم آل خلیفه به صورت ناگهانی به منزل شیخ عیسی یورش برده و او را تحت اقامت اجباری قرار دادند. به دنبال اقدامات خصمانه چند روز اخیر آل خلیفه، تاکنون شماری از انقلابیون بحرینی شهید شده اند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

به نقل از آرت نیوز، نقاشی ۱,۵۹۵.۷۶ متر مربعی «سفر انسانیت» که توسط «ساشا جفری» هنرمند بریتانیایی خلق شده است به عنوان بزرگترین نقاشی جهان شناخته می‌شود. سه‌شنبه، این نقاشی انتزاعی که نامش در کتاب رکوردهای گینس نیز به ثبت رسیده...
به نقل از آرت‌نت نیوز، حراجی «ساتبیز» از مزایده چهار نقاشی از هنرمندان امپرسیونیست مشهور فرانسوی در حراجی ۱۲ می خبر داد. در این حراجی یک نقاشی طبیعت بی‌جان ارزشمند از «پل سزان» به همراه دو نقاشی کلاسیک از «کلود مونه»...

مطالب مرتبط با برچسب

به نقل از شبکه الؤلؤه بحرین، رژیم آل خلیفه همچنان به سیاست های ضددینی خود علیه علما و شیعیان این کشور ادامه می دهد. در همین راستا، حکام بحرین شیخ «حسین الستری» از علمای برجسته این کشور را به دلیل اینکه...
۴ تن از علمای دینی برجسته این کشور را روز یکشنبه برای تحقیقات احضار کرد. به نقل از المیدان، رژیم آل خلیفه همچنان به سیاست های سرکوبگرانه خود علیه علمای دینی این کشور ادامه می دهد. در همین راستا، حکومت بحرین ۴...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها