شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی, صنعت و معدن, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   مزایده احداث شهرک‌های صنعتی
۱۲ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۹:۰۰

معاون وزیر صمت :

مزایده احداث شهرک‌های صنعتی

علی رسولیان گفت: به دلیل کمبود برق فعالیت ماینرها متوقف شده اما طبق بررسی های انجام شده ۳۰۰ مگاوات ماینر بدون مجوز در شهرک ها وجود دارد.

 علی رسولیان گفت:همه ادارات صمت موظف هستند ظرف دو روز زمین مورد نیاز را به فعالان اقتصادی تحویل دهند به عنوان مشوق اگر فعالان ا قتصادی بتوانند به موقع کار تأسیس کار تولیدی را انجام دهند ۳۰ درصد از حق بهره‌برداری به آنها تخفیف داده می‌شود. فاصله بین نقدینگی و اقساط را نیز به شش ماه افزایش داده‌ایم تا فرصتی برای آنها باشد. برای مناطق محروم نیز این فاصله زمانی افزایش بیشتری پیدا می‌کند و همچنین برای آنها هزینه‌های زمین تا ۵۰ درصد مشمول تخفیف می‌شوند به شرکت‌های دانش بنیان نیز ۱۰ درصد در حق بهره‌برداری تخفیف داده می‌شود و می‌توانند بدون مزایده زمین را دریافت کنند به کسانی که نمی‌توتانند اقساط را به موقع پرداخت کنند تا ۱۸ ماه فرصت داده می‌شود برای زنان سرپرست خانوار نیز تخفیفاتی قائل شده‌ایم.

 ۲۵ حمایت جدی در سال جدید برای بنگاه‌های کوچک و متوسط انجام دادیم که از این میان می‌توان به کمک به تبدیل شدن به شرکت‌های دانش بنیان، صادرات، حضور در استارت‌آپ‌ها، حضور در هیأت‌های خارجی، جذب سرمایه‌گذاری و … اشاره کرد. حمایت‌های مالی خود را نیز تا چهار برابر افزایش داده‌ایم در اکسپوی دوبی حتماً حضور پیدا خواهیم کرد و شرکت‌های مهم استان‌ها را نیز با خود می‌بریم تا بتوانند با نگاه‌های ک.چوچک و متوسط دیگر کشورها ارتباط مؤثر برقرار کنند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی  , صنعت و معدن  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

گچ یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان ها و صنایع می باشد. یکی از کاربردهای ویژهٔ گچ، اندود کردن دیوارها و آراستن سطوح داخلی ساختمان هاست و با استفاده از هنر گچبری به آن زیبایی می‌بخشند. گچ صنعتی امید،سمنان، تولید کننده...
به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...

مطالب مرتبط با برچسب